Naga MarketsBenefit

Główną działalnością Benefitu jest dostarczanie firmom kart MultiSport Plus, które są formą dodatkowego wynagradzania pracowników. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym od początku notowań w kwietniu 2011. Nie ma sygnałów zapowiadających odwrócenie. Od sierpnia mamy natomiast konsolidację z bardzo „ładnym” górnym ograniczeniem na poziomie 710. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby wzrost porównywalny z amplitudą konsolidacji, która wynosi 85 zł. Po dodaniu do poziomu górnego ograniczenia konsolidacji (710 zł) otrzymujemy poziom docelowy 795 zł. Być może czerwona górna linia wzrostowego kanału będzie się wtedy znajdowała na tym poziomie. Biorąc pod uwagę siłę głównego trendu wzrostowego jest to jednak raczej minimalna, niż maksymalna prognoza.

benefit

Podkreślam, że optymistyczny scenariusz powinien się zrealizować po przełamaniu linii. Dopóki to nie nastąpi zachowanie ceny jest mało przewidywalne, a spadek do dolnego ograniczenia konsolidacji na poziomie 625 zł jest co najmniej tak samo prawdopodobny.

Betacom

Betacom jest firmą informatyczną. Na wykresie Spółki mamy odwróconą formację głowy z ramionami z niebieską linią szyi na poziomie 12 zł. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby wzrost porównywalny z odległością pomiędzy dołkiem głowy a linią szyi. Odległość ta wynosi około 4 zł. Po dodaniu do poziomu 12 zł, na którym znajduje się szyja, otrzymujemy poziom docelowy 16 zł. Po drodze jest opór ustanowiony przez szczyt z lutego 2014 na poziomie 14,18 zł oznaczony czerwoną linią.

betacomConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here