Naga MarketsBBI Development

BBI Development to spółka działająca na rynku nieruchomości. Na jej wykresie widać wsparcie na poziomie 90 gr. Wsparcie zostało utworzone przez cztery dołki z ostatnich miesięcy. Trudno oszacować zasięg spadku, jaki nastąpiłby w przypadku przełamania tej bariery. Jakąś wskazówką może być odległość dzieląca szczyt oznaczony strzałką od wsparcia (bordowe linie). Wynosi ona 17 gr. Gdyby w razie przełamania wsparcia cena spadła mniej więcej o tyle, to znalazłaby się w nieco poniżej dołka oznaczonego zieloną linią na poziomie 76 gr. Spadki mogłyby się tam zatrzymać.

Warto podkreślić, że o ile samo przełamanie wsparcia, które zostało już przetestowane cztery razy byłoby wiarygodnym sygnałem, o tyle prognoza zasięgu ma co najwyżej orientacyjny charakter.

Te artykuły również Cię zainteresują
BBI

Forte

Kurs fabryki mebli Forte znajduje się w trendzie wzrostowym. Znaczna część tego trendu przebiega nad zieloną linią widoczną na wykresie. Przełamanie tej linii byłoby negatywnym sygnałem. W ostatnich dniach linia była testowana i w momencie pisania tego tekstu cena znajduje się poniżej niej. Mimo to na razie nie można mówić o wiarygodnym sygnale sprzedaży.

W przypadku przełamania linii trendu następnym wsparciem byłaby luka hossy z 30 sierpnia, a zwłaszcza jej dolne ograniczenie na poziomie 72,6 zł oznaczone czerwoną linią. Przełamanie także i tej bariery byłoby potwierdzeniem zmiany trendu.

ForteConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here