Naga MarketsAtal

Atal jest deweloperem. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią widoczną na wykresie. Ostatnio w ramach tego trendu nastąpiła korekta, która kolejny raz sprowadziła cenę do linii. Obecnie mamy odbicie. W związku z tym w najbliższej przyszłości spodziewam się ataku na ostatni szczyt znajdujący się na poziomie 31,82 zł.

atal

Te artykuły również Cię zainteresują
Wspomniana linia trendu obecnie znajduje się na poziomie 27,50 zł. Jej przełamanie byłoby negatywnym sygnałem i zapowiedzą spadku przynajmniej porównywalnego z amplitudą wahań nad linią. Daje to poziom docelowy w okolicach 22,20 – 23 zł. Ponieważ tuż poniżej tego przedziału mamy kluczowe wsparcie oznaczone zieloną linią na poziomie 22,10, to w razie przełamania linii należy liczyć się z zejściem ceny aż do tej bariery.

Pelion

Pelion dawniej znany pod nazwą Polska Grupa Farmaceutyczna zajmuje się hurtowym handlem artykułami farmaceutycznymi. Od września 2016 kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym pod czterokrotnie potwierdzoną niebieską linią. Dzisiaj linia jest testowana piąty raz i na razie działa jak opór. Bliskość tej bariery sprawia, że spadek wydaje się bardziej prawdopodobny. Najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach 48,15 i zostało oznaczone zieloną linią.

pelion

Wielokrotne testowanie linii sprawia, że jej przełamanie mogłoby być istotnym pozytywnym sygnałem.  Wątpliwości budzi jednak to, że trwające obecnie podejście pod linię nastąpiło bardzo szybko i jego impet mógł się już wyczerpać. Przełamanie byłoby bardziej wiarygodne, gdyby zostało poprzedzone konsolidacją tuż pod linią. Konsolidacja pozwoliłaby rynkowi zebrać siły i w takim wypadku przełamanie linii byłoby bardziej wiarygodne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here