Naga MarketsAtal

Atal jest deweloperem. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią widoczną na wykresie. Ostatnio w ramach tego trendu nastąpiła korekta, która kolejny raz sprowadziła cenę do linii. Obecnie mamy odbicie. W związku z tym w najbliższej przyszłości spodziewam się ataku na ostatni szczyt znajdujący się na poziomie 31,82 zł.

atal

Wspomniana linia trendu obecnie znajduje się na poziomie 27,50 zł. Jej przełamanie byłoby negatywnym sygnałem i zapowiedzą spadku przynajmniej porównywalnego z amplitudą wahań nad linią. Daje to poziom docelowy w okolicach 22,20 – 23 zł. Ponieważ tuż poniżej tego przedziału mamy kluczowe wsparcie oznaczone zieloną linią na poziomie 22,10, to w razie przełamania linii należy liczyć się z zejściem ceny aż do tej bariery.

Pelion

Pelion dawniej znany pod nazwą Polska Grupa Farmaceutyczna zajmuje się hurtowym handlem artykułami farmaceutycznymi. Od września 2016 kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym pod czterokrotnie potwierdzoną niebieską linią. Dzisiaj linia jest testowana piąty raz i na razie działa jak opór. Bliskość tej bariery sprawia, że spadek wydaje się bardziej prawdopodobny. Najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach 48,15 i zostało oznaczone zieloną linią.

pelion

Wielokrotne testowanie linii sprawia, że jej przełamanie mogłoby być istotnym pozytywnym sygnałem.  Wątpliwości budzi jednak to, że trwające obecnie podejście pod linię nastąpiło bardzo szybko i jego impet mógł się już wyczerpać. Przełamanie byłoby bardziej wiarygodne, gdyby zostało poprzedzone konsolidacją tuż pod linią. Konsolidacja pozwoliłaby rynkowi zebrać siły i w takim wypadku przełamanie linii byłoby bardziej wiarygodne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here