CMC Markets

Airway Medix H1

Airway zajmuje się opracowywaniem nowatorskich jednorazowych urządzeń dla pacjentów wentylowanych mechanicznie. Kilka dni temu kurs Spółki przełamał wielokrotnie potwierdzoną niebieską krótkoterminową linię trendu spadkowego. Dzisiaj nastąpiło przełamanie czerwonej linii szyi odwróconej formacji RGR. Na podstawie wielkości tej formacji można oczekiwać wzrostu w okolice 2,20 zł. Przełamana linia znajduje się na poziomie 1,97 i jest najbliższym wsparciem.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

CDRL D1

CDRL jest dystrybutorem odzieży dziecięcej. Od połowy lutego kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu ostatnio powstała konsolidacja z bardzo wyraźnym górnym ograniczeniem oznaczonym czerwoną linią na poziomie 31,45 zł. Jej przełamanie zapowiadałoby kontynuację trendu wzrostowego wyższego rzędu. Następny opór znajduje się na poziomie 32,50 zł i został oznaczony niebieską linią.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUnilever rozwiewa obawy o korektę?
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – drogi jen komplikuje politykę BoJ
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here