Naga MarketsAilleron H1

Ailleron zajmuje się dostarczaniem rozwiązań mobilnych związanych z telefonią komórkową. Kurs Spółki przez kilka tygodni konsolidował się w formacji trójkąta. Dzisiaj nastąpiło przełamanie zielonej linii stanowiącej górne ramię tej formacji. Jest to pozytywny sygnał i zapowiedź wzrostu porównywalnego z rozpiętością trójkąta. Daje to poziom docelowy w okolicach 16 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Handlowy D1

Na wykresie Handlowego mamy sześciotygodniową konsolidację pomiędzy czerwoną, a niebieską linią. Do tej pory ta konsolidacja wyglądała na flagę, czyli korektę w trendzie wzrostowym. W związku z tym obstawiałbym wybicie górą i kontynuację trendu wzrostowego. Niestety dzisiaj nastąpiło przełamanie czerwonej linii stanowiącej dolne ograniczenie konsolidacji i powstał negatywny sygnał. Na podstawie rozpiętości konsolidacji można oczekiwać spadku do około 73 zł, ale na poziomie 74 jest wsparcie oznaczone zieloną linią. W przeszłości ten poziom kilkakrotnie stanowił istotną barierę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here