Naga Markets4Fun Media

4Fun Media to grupa kapitałowa działająca na rynku telewizyjnym. Kurs Spółki znajduje się w średnioterminowym trendzie spadkowym w niebieskim kanale widocznym na wykresie. Miesiąc temu nastąpiło odbicie od górnej linii kanału i obecnie mamy krótkoterminowy trend spadkowy w ramach średnioterminowego kanału. Ten trend powinien dotrzeć do dolnej linii kanału, która obecnie znajduje się w okolicach 4,30 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wariant optymistyczny to przełamanie górnej linii kanału, która obecnie znajduje się w okolicach 5,50 zł. Linia biegnie przez trzy punkty zwrotne, więc byłby to wiarygodny i pozytywny sygnał zapowiadający wzrost porównywalny z amplitudą wahań wewnątrz kanału. Daje to poziom docelowy w okolicach 7,10 zł (bordowa linia). Poziom ten mniej więcej pokrywa się ze szczytem z kwietnia 2016.

Amrest

Amrest prowadzi sieć restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Od listopada trend ten przebiega nad niebieską linią. Dzisiaj ta linia została potwierdzona trzeci raz. Dzisiejsze odbicie wygląda pozytywnie, ponieważ w tym momencie niweluje spadki z czwartku i piątku. W związku z tym spodziewam się kontynuacji trendu i testowania ostatniego szczytu na poziomie 356.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here