Naga MarketsW piątek miał miejsce zamach terrorystyczny w Tunezji, kraju który większości europejczykom kojarzy się z kierunkiem wakacyjnym. Na tą tragedię zareagowała również nasza giełda i spółka RAINBOW TOURS notowana w krajowym indeksie sWIG80. Firma, która jest touroperatorem wycieczek również do Tunezji straciła w piątek ponad 4,5% na wartości.

Akcje spółki na wykresie przebiły w piątek wsparcie utworzone 19 maja 2015 roku i przetestowały wsparcie z marca tego roku. Na tą chwilę spółka Rainbow Tours porusza się w kanale spadkowym, który utworzył się od szczytu z 5 maja i jest bliska przetestowania dolnego ograniczenia kanału spadkowego, w którym się porusza. Będzie to poziom 20,5zł i znajduje się tam niezwykle silne wsparcie. Oprócz wspomnianego kanału spadkowego również długoterminowa linia trendu wzrostowego oraz punkt D dla korekty prostej ABCD. W punkcie tym zachodzi równość AB=CD czyli idealne miejsce do zakończenia korekty i powrót do trendu głównego.

Paniczne zachowanie inwestorów w związku z dramatycznymi wydarzeniami może stanowić ciekawą okazję do kupna akcji, zapewne wielkość tej przeceny spowodowały pierwsze informacje po tragedii sugerujące że wśród ofiar są również Polacy co ostatecznie nie potwierdziło się.

Wykres spółki RAINBOW TOURS dla interwału 1D.
Wykres spółki RAINBOW TOURS dla interwału 1D.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here