Naga MarketsPortal Comparic.pl jako jeden ze współorganizatorów konferencji i targów FxCuffs 2017 ma ogromną przyjemność ogłosić, że uczestnikiem tegorocznej edycji będzie założyciel jednego z największych europejskich domów brokerskich, Jakub Zabłocki. W trakcie swojego wystąpienia twórca X-Trade Brokers opowie między innymi o kulisach rozwoju XTB na przestrzeni lat.


Spotkaj się z Jakubem Zabłockim osobiście

40 pozycja w rankingu 100 najbogatszych Polaków roku 2017 według Forbesa, szacowana wartość majątku w wysokości 900 milinów i 12 miejsce w zestawieniu liderzy biznesu 2016. Powyższe liczby mówią same za siebie.

Prezes i założyciel Domu Maklerskiego X-Trade Brokers, Jakub Zabłocki, budował jednak swoją pozycję w świecie finansów przez ponad 20 lat. Jego kariera rozpoczęła się w 1996 roku od pracy w Banku Przemysłowym, przez Gilette Poland i BRE Bank, aby wreszcie w 2003 podjąć decyzję o utworzeniu jednego z pierwszych domów brokerskich w tej części Europy, który otworzy swoje podwoje przed inwestorami detalicznymi zainteresowanymi spekulacją na walutach i towarach.

Kulisy tworzenia jednego z największych przedsiębiorstw brokerskich zostaną przedstawione w trakcie FxCuffs 2017. Dodatkowo Jakub Zabłocki weźmie udział w debacie z popularnymi analitykami rynkowymi. Więcej szczegółów w agendzie konferencji.

Już teraz dokonaj bezpłatnej rejestracji i spotkaj się z Jakubem Zabłockim oraz pozostałymi prelegentami w trakcie FxCuffs 2017.

BIORĘ UDZIAŁ

W połowie stycznia 2017r. Jakub Zabłocki ponownie zasiadł na fotelu prezesa X-Trade Brokers, zastępując na tym stanowisku Jakuba Maly’ego, który został odwołany przez radę nadzorczą. Funkcję tę Pan Zabłocki pełni jednak tymczasowo do 10 kwietnia – do tej daty powinniśmy poznać nowego prezesa.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Wow, w takim razie koniecznie się wybiorę, pan Jakub zrobił oszałamiającą karierę zakładając XTB, bardzo go za to szanuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here