Naga MarketsWitam po dłuższej przerwie, skromne 5 lat, 6 miesięcy . Wracam z pozycjami oraz dodatkowo analizą zagrań. Pierwszy wpis z nowej serii pojawił się tutaj, wszystkie można śledzić natomiast w ramach dedykowanego bloga MrYogi na portalu Comparic.pl.

Kurs funta do dolara (GBP/USD). Pozycja krótka z zyskiem 10,9

Te artykuły również Cię zainteresują
Jesteśmy na lokalnych szczytach H1, co zwiększa prawdopodobieństwo odbicia się od niego. Kurs powoli zaczął się odbijać od lokalnego SR i robić korekty, systematycznie spadając w dół Pozycja zawarta dokładnie po korekcie, chwilę wyciekania czy się rynek uspokoi i wejście. SL ustawiony nad setupem wejścia. TP byle był, brak konkretnego targetu.

Kurs prawie natychmiast mocno i dynamicznie spadł w dół ( jak na M1 ), co daje podstawy że cała pozycja będzie dość szybko zrealizowana.

Kurs zaczął się stabilizować i został przedstawiony SL. Kurs nie powinien już wrócić do wartości sprzed 3 minut. Jeżeli to zrobi, natychmiast zamknąć pozycję reki Czekamy co dalej

Kurs spada zgodnie z oczekiwaniami. Wszystko jest w porządku trzymamy pozycję dalej.

Tutaj już możemy znowu przestawić SL-a troszeczkę niżej i bardziej zabezpieczyć pozycję. Widać wyraźnie poziom gdzie kurs nie może wrócić ( zaznaczone na screenie ) i czekamy co dalej.

Nie jest to idealna sytuacja jeżeli chodzi o spadek, troszeczkę  za duże skoki ceny w górę i w dół.  Natomiast  na EURJPY jest sytuacja niemal idealna, czegoś takiego oczekuję i tak powinien ten spadek wyglądać, równomiernie w dół bez ruchów powrotnych.

Kurs cały czas spada w dół, ale bardzo powoli znacznie wolniej niż EURJPY co nie napawa optymizmem

Po ruchu w dół zdecydowałem że pora zamknąć pozycję gdyż nie spada tak jak powinno Pozycje zamknięte z ręki. Ogólnie jestem zadowolony z pozycji choć momentami było troszeczkę nerwowo nie było tak równomiernego spadku jakiego się spodziewałem

Reszta tygodnia niestety była dość chaotyczna i pomimo wielu mocnych ruchu w górę i w dół i odpowiedniego zakresu ruchów nie widziałem dogodnej sytuacji żeby zagrać tą metodą gry plus do tego jeszcze miałem urwanie głowy w domu. Efektem tego do końca tygodnia nie zawarłem kolejnej pozycji.

Zobaczymy co pokaże następny tydzień Jeżeli ktoś ma pytania co do pozycji, setupu wejścia, czy inne to proszę pisać na maila michal@111.pl Odpowiedzi będę publikował pod moimi wpisami, tak aby każdy mógł się czegoś nauczyć.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here