Naga MarketsZaledwie 8 spółek odnotowało rekord notowań w środę. Akcje spółki Mercator Medical straciły ponad 17%!8 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Trzy spółki odnotowały najniższy poziom w roku (CD Projekt, Sopharma oraz Pragmaink). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki KPPD, które drożały o ponad 14%!

  • 8 spółek osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Trzy spółki odnotowały dziś najniższy poziomu w roku (CD Projekt, Sopharma oraz Pragmaink).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory Mercator Medical: 153 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia środowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na niewielkim minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,27%, a WIG zakończył sesję 0,51% pod kreską. 8 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki KPPD zyskały na zamknięciu sesji 14,81% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z środowej sesji. Źródło: stooq.pl

Mercator Medical liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się niewielką zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami które wyniosły 1,045 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Mercator Medical, które zakończyły środową sesję 17,02% na minusie, przy obrotach na poziomie 153 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka CD Projekt: 127 mln zł.

Spółki z największym obrotem podczas środowej sesji na parkiecie głównym GPW. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here