Naga MarketsZaledwie 6 spółek odnotowało roczny rekord notowań we wtorek. Walory KGHM spadły o ponad 2%!6 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęły podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Cztery spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Creepy Jar, PCF Group, Lubawa oraz INC). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Satis, które drożały aż o ponad 14%!

  • 6 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Cztery spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Creepy Jar, PCF Group, Lubawa oraz INC).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory KGHM: 123 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Niewielka zmienność na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,25%, a WIG zakończył sesję 0,4% nad kreską. 6 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Miraculum zyskały na zamknięciu sesji 10,17% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

6 spółek z rocznym rekordem notowań we wtorek
Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

KGHM liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 1,06 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki KGHM, które zakończyły sesję 2,04% na minusie, przy obrotach na poziomie 123 mln zł. Znacznie mniejszy obrót odnotowała spółka JSW: 113 mln zł.

KGHM z najwyższym obrotem w trakcie wtorkowej
Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here