Naga MarketsKurs pary walutowej GBPAUD na wykresie dziennym przebił się skutecznie przez kanał średnich 30 SMA (HLC), które w trendzie spadkowym stanowiły dynamiczny opór. Po przełamaniu można uznać ten kanał za dynamiczne wsparcie i szukać okazji do złapania krótkoterminowego ruchu wzrostowego.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

W dniu wczorajszym uformował się zakupowy pin bar, który testuje wspomniany kanał i może być setupem do spekulowania na zwyżkę kursu. Najbliższy cel dla takiej transakcji to opór przy 1.7765. Warto mieć jednak na uwadze to, że główny trend pozostaje na tej parze spadkowy, dlatego też ewentualna transakcja obarczona jest większym ryzykiem.0909-GBPAUD


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Sanok
Następny artykułEcho Investment [ECH] – Analiza na zamówienie
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here