Naga MarketsNa wykresie dziennym czarnego złota uformowała się wczoraj popytowa świeca, którą można uznać za sygnał zakupowy. Za jej siłą przemawia miejsce, które testuje bowiem utworzył  się ona na lokalnym wsparciu przy 43.20, ale także na linii trendu wzrostowego, prowadzonej od tegorocznych minimów.

Celem dla wzrostów będzie tu górne ograniczenie potencjalnego trójkąta, które zbiega się z obszarem oporu zlokalizowanym w obrębie poziomu 48.25. Obecnie cena zmierza już na północ i znajduje się na maksimach z tego tygodnia, dlatego też można obserwować również niższe interwały np. H1 lub H4 i tam poszukiwać okazji zakupowych po ewentualnych cofnięciach.

Pro-spadkowe nastawienie zostanie natomiast zanegowane po zamknięciu poniżej wspomnianej już linii trendu wzrostowego oraz wczorajszych cen minimalnych.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

2109-ropa


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here