Naga MarketsZaledwie w poniedziałek, 31 lipca, informowaliśmy o trzyletniej umowie sponsorskiej pomiędzy brokerem Exness, a drużyną piłkarską Realu Madryt, występującą na co dzień w hiszpańskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Dzisiaj natomiast broker ogłosił podpisanie niezależnego kontraktu z największą gwiazdą Królewskich i profesjonalnego sportu, Cristiano Ronaldo (znanego wśród kibiców jako CR7).


Czterokrotny zdobywca złotego buta ambasadorem marki Exness

32-letni piłkarz, który od 2009 roku związany jest z Realem Madryt, dla którego w 265 oficjalnych występach zdobył aż 285 bramek, będący jednocześnie wieloletnim reprezentantem kadry narodowej Portugalii (143 spotkania i 75 bramek od 2003 roku), jest jedynym kopaczem posiadającym na swoim koncie cztery tytułu Europejskiego Złotego Buta.

Dzięki rozpoczęciu najnowszej współpracy, Exness otrzymuje ekskluzywne prawa do wykorzystywania wizerunku CR7 w swoich materiałach promocyjnych oraz dostęp do kanałów społecznościowych piłkarza zrzeszających miliony użytkowników z całego świata. Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy kontakt Ronaldo z rynkiem FX/CFD. Już w marcu 2016 roku piłkarz podpisał umowę z XTrade.

Peter Valov, prezes brokera, w następujący sposób komentował nawiązanie najnowszej współpracy: „Cristiano Ronaldo jest żyjącą legendą piłki nożnej, posiadając niepodważalny dorobek oraz masę rekordów na swoim koncie. Exness kieruje się tymi samymi zasadami co CR7, chcąc cały czas tworzyć nowe standardy w naszej branży. Nie możemy doczekać się rozpoczęcia najnowszej współpracy”

Piłka i drużyny sportowe są „łakomym kąskiem” dla brokerów detalicznych – ogromna ilość kibiców stanowi świetną grupę potencjalnych klientów, a znane z boiska twarze budują zaufanie do marki. W przeciągu ostatnich miesięcy z inną żyjącą legendą footballu – Michaelem Ballackiem – współpracę rozpoczął HotForex. FxPro został natomiast sponsorem kopaczy z brytyjskiej Premier League.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here