Naga MarketsZaledwie w poniedziałek, 31 lipca, informowaliśmy o trzyletniej umowie sponsorskiej pomiędzy brokerem Exness, a drużyną piłkarską Realu Madryt, występującą na co dzień w hiszpańskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Dzisiaj natomiast broker ogłosił podpisanie niezależnego kontraktu z największą gwiazdą Królewskich i profesjonalnego sportu, Cristiano Ronaldo (znanego wśród kibiców jako CR7).


Czterokrotny zdobywca złotego buta ambasadorem marki Exness

32-letni piłkarz, który od 2009 roku związany jest z Realem Madryt, dla którego w 265 oficjalnych występach zdobył aż 285 bramek, będący jednocześnie wieloletnim reprezentantem kadry narodowej Portugalii (143 spotkania i 75 bramek od 2003 roku), jest jedynym kopaczem posiadającym na swoim koncie cztery tytułu Europejskiego Złotego Buta.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dzięki rozpoczęciu najnowszej współpracy, Exness otrzymuje ekskluzywne prawa do wykorzystywania wizerunku CR7 w swoich materiałach promocyjnych oraz dostęp do kanałów społecznościowych piłkarza zrzeszających miliony użytkowników z całego świata. Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy kontakt Ronaldo z rynkiem FX/CFD. Już w marcu 2016 roku piłkarz podpisał umowę z XTrade.

Peter Valov, prezes brokera, w następujący sposób komentował nawiązanie najnowszej współpracy: „Cristiano Ronaldo jest żyjącą legendą piłki nożnej, posiadając niepodważalny dorobek oraz masę rekordów na swoim koncie. Exness kieruje się tymi samymi zasadami co CR7, chcąc cały czas tworzyć nowe standardy w naszej branży. Nie możemy doczekać się rozpoczęcia najnowszej współpracy”

Piłka i drużyny sportowe są „łakomym kąskiem” dla brokerów detalicznych – ogromna ilość kibiców stanowi świetną grupę potencjalnych klientów, a znane z boiska twarze budują zaufanie do marki. W przeciągu ostatnich miesięcy z inną żyjącą legendą footballu – Michaelem Ballackiem – współpracę rozpoczął HotForex. FxPro został natomiast sponsorem kopaczy z brytyjskiej Premier League.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here