Naga MarketsTrwa VIII edycja konkursu mobilnego TMS Brokers, w którym uczestnicy – wcielając się w rolę traderów i inwestując wirtualne pieniądze – walczą o realne nagrody pieniężne. Właśnie zakończyła się II runda rozgrywki. Jakie instrumenty tym razem cieszyły się największa popularnością?

  • Uczestnicy co tydzień mogą wygrać 1000 złotych, a po zakończeniu III rundy i osiągnięciu najwyższej stopy zwrotu w rankingu generalnym – nawet 10 000 złotych.
  • Ponieważ konkurs odbywa się na koncie DEMO, nie niesie za sobą ryzyka finansowych strat.
  • Dołącz do zabawy i walcz o realną gotówkę!

Coraz lepsze wyniki

II runda rozgrywki zaowocowała wyższymi stopami zwrotu. Podczas gdy w pierwszym tygodniu najlepszym wynikiem było 113,86 proc., teraz na prowadzeniu znalazł się użytkownik z ponad dwukrotnie wyższą liczbą – 262 proc. Tuż za nim uczestnicy z wynikami odpowiednio 208,5 i 172,4 proc. Nadal największą aktywność konkursowicze wykazywali w poniedziałek po południu (15:00-17:00).Topowa trójka dokonała podobnej liczby transakcji – 21, 26 i 22. Najwięcej strat, czyli 7, zanotował zwycięzca.

W co najchętniej inwestowano?

Do najpopularniejszych instrumentów tej rundy należały DE30 (CFD na DAX), Gold oraz US100 (CFD na NASDAQ). Dwa pierwsze przyniosły równocześnie największe zyski. Obok nich znalazła się także OILWTI (ropa WTI). Przez kilka dni ogromną popularnością cieszyła się również Tesla, która od tygodni bije rekordy. Trzech najlepszych konkursowiczów zyskało jednorazowo najwięcej na gazie ziemnym – inwestycje w Natgas przyniosły uczestnikowi z I miejsca 6 849,09 euro, zaś z drugiego i trzeciego kolejno 12 210,99 euro i 8 122,88 euro.

Spróbuj swoich sił na koncie demonstracyjnym

Tym, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności inwestycyjne i zagrać na giełdzie bez presji zarządzania realnym kapitałem, na pewno spodoba się konto DEMO aplikacji TMS Brokers.

Bardziej zaprawieni gracze mogą oczywiście otworzyć prawdziwy rachunek inwestycyjny. W aplikacji dostępnych jest tysiące instrumentów z całego świata. Traderzy mogą handlować na zagranicznych giełdach bez prowizji (na warszawskiej giełdzie – 0,19%) oraz bez swap na kontraktach na indeksy i surowce. Dostępne są również rekomendacje inwestycyjne analityków.

Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie. Rozgrywka trwa do 5 listopada.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here