Naga Markets

Zagranica nie pomaga. WIG20 -1%! Analiza: PGE, Answear, Spyrosoft, The DustŚrodowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW po 30 minutach od rozpoczęcia sesji mocno tracą na wartości. WIG20 traci 1%, WIG 0,7%, mWig40 1,2%, a sWIG80 traci 0,5%. Najlepiej radzą sobie walory JSW, które zyskują 2,72%.Nagranie z samego otwarcia środowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

W programie, analizowane były notowania następujących spółek: PGE, Answear, Spyrosoft, The Dust.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Wig20 na sporym minusie!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje JSW, które zyskują (+2,72%), najmocniej traci KGHM (-3,33%).

Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory KGHM z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach KGHM, najmocniej rosną akcje 06Magna, a spadają akcje Mirbud.

Wybrane dane z dzisiejszej sesji
Wybrane dane z dzisiejszej sesji. Źródło: stooq.pl

exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKoniec podwyżek stóp procentowych w Nowej Zelandii? Kurs NZD/USD pod presją
Następny artykułJak inwestować w metale szlachetne w dobie kryzysu?
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.