Naga MarketsBitcoin Cash został potwierdzony jako druga opcja płatności kryptowalutowej za usługi świadczone przez Dish Network Corporation. Jest to druga co do wielkości amerykańska platforma telewizji cyfrowej.


Firma przyjmuje od 2014 r. płatności w bitcoinach. Teraz klienci mogą opłacić rachunki należne Dish za pomocą monet Bitcoin Cash. Od 1996 r. Dish Network Corporation odgrywa znaczącą rolę na rynku płatnej telewizji. Firma świadczy usługi milionom klientów na całym świecie poprzez swoje liczne spółki. Oferta obejmuje satelitarną telewizję DISH i rozwiązania reklamowe.

Migracja do BitPay

Dish w chwili obecnej rozpoczyna również współpracę z BitPay jako nowym procesorem płatności typu blockchain do transakcji kryptowalutowych. John Świeringa, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych firmy, mówi o rozpoczęciu akceptacji Bitcoin Cash:

“Mamy stałą liczbę klientów płacących za pomocą kryptowalut, a BitPay pozwoli nam nadal oferować większy wybór i wygodę naszym klientom.”

BitPay jest pionierem w przetwarzaniu płatności bitcoina i blockchaina. Dzięki biurom w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej firma umożliwia dokonywanie płatności transgranicznych i daje swoim klientom szansę zarządzanie zasobami cyfrowymi za pomocą portfela BitPay.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jednorazowa płatność kryptowalutą jest realizowana za pośrednictwem strony internetowej. Po wysłaniu dokładnej kwoty płatności w Bitcoin Cash lub BTC, BitPay natychmiast wymienia fundusze na dolary amerykańskie, co pozwala uniknąć ryzyka zmienności kursowej.

Rosnąca popularność

Według Sonny’ego Singha, głównego przedstawiciela handlowego BitPay, celem jego firmy jest zaoferowanie Dish Network płynnego przejścia, które umożliwi wszystkim klientom, którzy obecnie używają bitcoina do zapłaty, dodatkową opcję płacenia jego forkiem. Singh zauważa, że ​​kryptowaluty są coraz popularniejszym sposobem dokonywania zakupów przez klientów i płacenia za usługi online. Powodem tego jest jego zdaniem fakt, że waluty cyfrowe zmniejszają liczbę oszustw związanych z kartami kredytowymi i umożliwiają tańsze dokonywanie płatności.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here