Naga MarketsGrzegorz-MoskwaGrzegorza Moskwę chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niezależny i niezwykle doświadczony trader, handlujący na co dzień w oparciu o technikę Ichimoku Kinko Hyo, mogący pochwalić się stopami zwrotu sięgającymi nawet kilku tysięcy procent. Już pod koniec marca na odpłatnej konferencji Invest Cuffs przedstawi „Tajniki filozofii Ichimoku. Silna i słaba moneta, poszukiwanie idealnej pary za pomocą ichimoku.”


Grzegorz Moskwa podczas wywiadu z traderem Temet Nosce uchyla rąbka tajemnicy, czego dotyczyć będzie jego wykład. Ekspert Ichimoku przypomina, że za filozofią tej techniki stoi rzeczywisty rynek. Wskazuje również o co chodziło twórcy metodologii Goichi Hosodzie w zastosowaniu techniki „equilibrium” oraz specjalnie dla uczestników konferencji pokaże swój nowy indykator, który za pomocą kilku kliknięć myszką przeprowadza analizę i umożliwia kompetentny handel na niskich interwałach w oparciu o metodologię Ichimoku.

Grzegorz Moskwa rynkami zajmuje się od 2006 roku. W 2007 r. poznał Ichimoku i od tego czasu była to podstawa jego tradingu. W 2012 opublikował e-booka FxIchimoku, który omawia strategię opartą o indykator Ichimoku. Z kolei w 2015 r. wydał kurs „Advanced Ichimoku”, gdzie przedstawił cały system Ichimoku. Od połowy 2015 roku współpracuje z portalem VisionForex, który jest poświęcony ekonomii i inwestowaniu.


Bilety do nabycia na Specjalistyczną Konferencję M1, na której m.in. wystąpi Grzegorz Moskwa znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy również do rejestracji na Invest Cuffs 2019, gdzie będzie można osobiście poznać wiele innych osób związanych z rynkami finansowymi i zdobyć nową wiedzę. Z kodem COMPARIC możecie zakupić płatne wersje biletów z 10% rabatem!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here