Naga MarketsKanadyjski serwis z filmami dla dorosłych Pornhub ogłosił partnerstwo z systemem płatności kryptowalutowych PumaPay. Celem jest oczywiście umożliwienie użytkownikom portalu dokonywanie płatności w cyfrowych walutach. Informację podano w tweecie 23 sierpnia.


Pornhub pozwala tym samym swoim użytkownikom opłacać walutami cyfrowymi ich subskrypcje, w tym PornHub Premium. Firma promuje współpracę klipem dostępnym na YouTube zatytułowanym “Pornhub and PumaPay Save the World”.

Na ratunek światu

Współpraca ma miejsce po wygaśnięciu podobnej umowy z Cryptocurrency Verge (XVG), która zakończyła się w kwietniu. Partnerstwo z Verge pozwalało jej klientom płacić coinem za Pornhub Premium i wszystkie usługi portalu.

Na początku tego miesiąca, spółka Tubehub – Tube8 – ujawniła też swoje plany stworzenia platformy opartej na Blockchain, dzięki której użytkownicy mogliby zdobywać kryptowaluty oglądając i komentując filmy na Tube8. Dzięki partnerstwu z Vitor Industry Token (VIT), portal stworzy specjalną usługę dla swoich 10 milionów użytkowników, która da im szansę zarobienia cyfrowych monet.

W marcu także Playboy Enterprises ogłosiło, że będzie rozwijać portfel online, który umożliwi klientom korzystanie z kryptowalut do płacenia za filmy. Jednak wcześniej Playboy pozwał kanadyjską firmę Global Blockchain Technologies za niedotrzymanie umowy, w której miała ona zintegrować platformę blockchain ze stronami Playboya.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here