Naga MarketsZa 60-120 dni kryptowaluta shiba inu (SHIB) obok dogecoina (DOGE) środkiem płatniczym w sieci kin AMCDyrektor generalny największej na świecie sieci kin, AMC Entertainment, twierdzi, że dostawca usług płatniczych Bitpay zgodził się na jego prośbę wspierać memiczną kryptowalutę shiba inu (SHIB). AMC będzie w stanie zaakceptować konkurenta dogecoina (DOGE) do płatności w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

AMC nawiązuje współpracę z Bitpay. Shiba inu (SHIB) wkrótce jako forma płatności za bilety kinowe

Dyrektor generalny AMC Adam Aron ogłosił w poniedziałek wieczorem, że AMC wkrótce będzie w stanie zaakceptować kryptowalutę shiba inu (SHIB). AMC jest największą firmą wyświetlającą filmy w Stanach Zjednoczonych, Europie i na świecie. Na dzień 31 marca posiadała lub obsługiwała około 950 kin i 10 500 sal.Zatweetował, że dostawca usług płatności kryptowalutowych Bitpay postanowił wesprzeć shiba inu dlatego, że został o to specjalnie poproszony. Dlatego AMC będzie w stanie wdrożyć SHIB w płatnościach online za bilety filmowe i koncesje w ciągu około 60 do 120 dni. Aron dodał, że AMC Theatres stanie się pierwszym klientem Bitpay, który będzie akceptował shiba inu.

– Nasi przyjaciele z Bitpay zdecydowali wesprzeć shiba inu, gdyż ich o to poprosiłem, dzięki czemu AMC może zaakceptować SHIB do płatności online za bilety i koncesje. AMC stanie się pierwszym klientem Bitpay, który akceptuje shiba inu. Wdrożenie w przeciągu 60-120 dni – komentował Aron.

Dyrektor generalny AMC informował wcześniej, że jego firma próbowała znaleźć sposób na akceptację SHIB od czasu, gdy 29 października założył ankietę na Twitterze, pytając swoich zwolenników, czy AMC powinno akceptować shiba inu obok dogecoina (DOGE) i innych kryptowalut. Z łącznej liczby 153 100 głosów, 87,6% opowiedziało się na „TAK”

W zeszłym tygodniu Aron zatweetował: “Zgodnie z obietnicą, wiele nowych sposobów, aby płacić online w AMC. Z dumą akceptujemy teraz: bitcoin, ethereum, bitcoin cash, litecoin. Również Apple Pay, Google Pay, Paypal. Co niewiarygodne, stanowią one już 14% naszych wszystkich transakcji online! Dogecoin będzie następny.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

AMC akceptuje Paypala, który “wspiera kryptowaluty”

Podczas gdy wiele osób oczekuje, że AMC zaakceptuje cztery kryptowaluty za pośrednictwem Bitpay, sieć kin zdecydowała się po prostu dodać Paypal jako opcję płatności, który jak twierdzi AMC “obsługuje kryptowaluty”.

Podczas gdy Paypal obsługuje kryptowaluty – te same cztery oferowane przez AMC – klienci muszą je kupić za pośrednictwem Paypal, ponieważ platforma nie oferuje możliwości transferu monet do lub z niej. Przed dokonaniem zakupu, klienci muszą również sprzedać swoje monety i wykorzystać wpływy do dokonania zakupu.

Paypal zaczął oferować swoim użytkownikom opcję korzystania z salda Paypal, w walucie fiat lub kryptowalutach, do płacenia za towary i usługi w marcu poprzez program o nazwie “Checkout with Crypto”.

Gigant płatności tłumaczył: “będziesz musiał sprzedać swoje aktywa kryptowalutowe i wypłacić wpływy gotówkowe z ich sprzedaży lub użyć tych wpływów gotówkowych do zapłaty za zakupy”, podkreślając: “nie można używać aktywów kryptowalutowych bezpośrednio jako waluty do płacenia za towary lub usługi.”

Jednakże, jeśli AMC doda Bitpay jako opcję płatności w przyszłości, firma automatycznie będzie w stanie zaakceptować więcej kryptowalut. Bitpay obecnie obsługuje “płatności w bitcoin (BTC), bitcoin cash (BCH), ethereum (ETH), wrapped bitcoin (WBTC), dogecoinie (DOGE), litecoinie (LTC) i 5 stablecoinach powiązanych z dolarem (GUSD, USDC, USDP, DAI i BUSD)”.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here