Naga MarketsTrzy stosy pięciozłotówek PLNPolski złoty pozostaje w niełasce inwestorów pomimo, iż polski rząd zapowiedział brak deficytu budżetowego w 2020 roku. W najnowszej odsłonie programu Inside Solution One, prowadzonego przez Tomasza Piwońskiego zarządzającego w funduszu Solution One oraz Sebastiana Króla, będącego hedgerem funduszu, podsumowano najważniejsze wydarzenia kończącego się tygodnia. W programie zwrócono uwagę między innymi na lirę, metale szlachetne, polskiego złotego i inwersję krzywej dochodowości.


Brak entuzjazmu na złotówce

Deficytu nie będzie, ale bez ukrytego długu. Rynek antycypuje problemy, które nadejdą w niedalekim czasie. Nie chce być złym prorokiem, ale w przeciągu 5 lat Polskę czeka scenariusz grecki. Jedynym wyjściem byłyby strukturalne zmiany – oznajmił Sebastian Król.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here