Naga MarketsZ terminalem płatniczym pracuje się lepiej! Sprawdź, co warto wiedzieć o płatnościach bezgotówkowych
Transakcje bezgotówkowe stają się coraz popularniejsze. Polacy pokochali płatności kartą, telefonem lub smartwachem. Jeśli jeszcze nie udostępniasz swoim klientom takiej możliwości, warto to zmienić. W artykule odpowiadamy na najczęstsze obiekcje związane akceptacją płatności elektronicznych.

Obiekcja nr 1: Nie potrzebuję nic zmieniać w moim biznesie

Prowadzenie biznesu nie jest prostym zadaniem, a przez ostatnie dwadzieścia lat rynek przeszedł wręcz rewolucyjne zmiany. Każdy z przedsiębiorców z pewnością ma swój przepis na sukces. Jednak często, zajmując się daną branżą przez dłuższy czas, tracimy dystans oraz perspektywę. To, że prowadzimy biznes, który ma stałych Klientów, nie oznacza, że nie należy nic zmieniać. Świat nieustannie pędzi do przodu, dlatego warto wdrażać nowe rozwiązania, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Instalacja terminali jest odpowiedzią na preferencje płatnicze Polaków, którzy chcą płacić szybko i wygodnie za zakupy. Z najnowszych danych NBP wynika, że w tym roku najwięcej płatności w Polsce, bo aż 62,4%, dokonano za pomocą kart płatniczych. Nie należy lekceważyć tego trendu i udostępnić Klientom możliwość płatności bezgotówkowych, ponieważ coraz więcej z nich nie nosi już ze sobą gotówki w portfelu.

Obiekcja nr 2: Od tego i tak nie przybędzie mi klientów

W raporcie Płatności Bezgotówkowe oczami Polaków 2019, przygotowanego przez firmę Pollster na zlecenie Warszawskiego Instytutu Bankowości przedstawiono dane, z których wynika, że 66% ankietowanych deklaruje płatność kartą. Inne płatności bezgotówkowe to głos 7% ankietowanych. Jakie płyną z tego wnioski? Po pierwsze, rezygnując z instalacji w swojej firmie terminali płatniczych, nie liczymy się ze zdaniem ponad połowy polskich konsumentów. Po drugie, sytuacji w których ktoś chce dokonać zakupów, ale przez brak terminala płatniczego jest zmuszony z nich zrezygnować, jest naprawdę wiele. Wśród miejsc, gdzie najczęściej odmawia się klientom płatności bezgotówkowych, Polacy wymienili: targowiska i bazary, sklepy spożywcze, salony kosmetyczne, służba zdrowia, placówki edukacyjne.

Klient, który nie będzie mógł u nas swobodnie zapłacić, najprawdopodobniej do nas nie wróci. Brak terminala płatniczego sprawia, że pozbawiamy siebie dużej części nowych klientów.

Obiekcja nr 3: Nie stać mnie na terminal płatniczy

Jeśli w Twojej głowie pojawiła się taka myśl, to gwarantujemy, że jedyne, na co Cię nie stać to utrata potencjalnych klientów. Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać nawet 3 terminale i korzystać z nich bezpłatnie przez pierwszy rok lub do czasu osiągnięcia obrotu na poszczególnych urządzeniach w wysokości 100 tysięcy złotych.

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa tylko w 2018 roku zainstalowano w Polsce 250 tysięcy bezpłatnych terminali płatniczych. Program cieszy się dużą popularnością, a ponad 95% przedsiębiorców, którzy zainstalowali już bezpłatne terminale jest zadowolonych i poleca Program swoim znajomym.

Podsumowując, dzięki skorzystaniu z Programu Polska Bezgotówkowa zyskujesz:

  • Rok darmowego korzystania z 3 wybranych terminali płatniczych
  • Obsługę nowoczesne płatności bezgotówkowych
  • Większą liczbę zadowolonych klientów
  • Wizerunek nowoczesnej firmy

Wejdź na stronę: https://www.polcard.pl/rozwiazania-dla-ciebie/terminale-platnicze/ i dowiedz się jak odebrać bezpłatne terminale płatnicze dla swojej firmy.

Artykuł partneraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here