Naga MarketsBinance.US, amerykański oddział największej giełdy kryptowalut Binance, ogłosił, że otwarcie rejestracji kont zaplanowane na środę nie obejmie mieszkańców z Nowego Jorku, Waszyngtonu, Florydy i 10 innych stanów.

Zgodnie z postem na blogu opublikowanym 17 września rejestracja rozpocznie się o 8 rano ET 18 września w większości stanów USA, z wyłączeniem następujących: Alabamy, Alaski, Connecticut, Florydy, Georgii, Hawajów, Idaho, Luizjany, Nowego Jorku, Karoliny Północnej, Teksasu, Vermont i Waszyngtonu. Wpis kontynuuje:

„Chociaż denerwujące jest to, że nie możemy obecnie zaoferować Binance.US w [tych] stanach […], proszę mieć pewność, że to dopiero początek, a naszą misją jest zapewnienie [wam] dostępu […]”

Binance w USA

Po rozpoczęciu procesu rejestracji giełda zacznie akceptować przelewy przychodzące w postaci takich kryptowalut jak: Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Ripple’s XRP, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Tether (USDT) i USD. Wszystko jednak będzie możliwe „po odpowiedniej weryfikacji konta”. Ponadto, zgodnie z ogłoszeniem, opłaty handlowe nie będą pobierane aż do 1 listopada. Ma to stanowić zachętę do zakładania kont na giełdzie i korzystania z niej.

Należy również zauważyć, że transakcje na Binance.US będą odrębne od Binance.com, ponieważ ta pierwsza jest oddzielną firmą, obsługiwaną przez BAM Trading Services. Zasoby cyfrowe użytkowników z USA będą również przechowywane w portfelach Binance.US.

Jak poinformowały media 11 września, 24-godzinny wolumen obrotu na Binance przekroczył wartość 150 milionów USD denominowanych w USDT.

Ekspansja w świecie mediów?

Jak podała agencja Bloomberg, giełda jest też inwestorem strategicznym, w ramach rundy finansowania, w chińskiej spółce medialnej z branży krypto Mars Finance z siedzibą w Pekinie. Ta druga działa na rynku medialnym i jest wyceniana na kwotę 200 mln USD.

Sprawę skomentował CEO Changpeng Zhao:

„Darzymy dużym szacunkiem firmy zajmujące się danymi, wiadomościami oraz badaniami, które przyczyniają się do rozwoju branży blockchain. Nadal będziemy poszukiwać strategicznych możliwości inwestycyjnych w ramach realizowanej przez nas misji mającej na celu dalszą integrację branży krypto z mainstreamem, zwiększanie adopcji i dostępności oraz wspieranie zrównoważonego wzrostu branży.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here