Naga MarketsRada nadzorcza Globe Trade Centre (GTC) powołała Yovava Carmi na stanowisko prezesa, podała spółka. Od 16 kwietnia 2020 r. Yovav Carmi pełnił funkcje członka zarządu spółki.

GTC powołała Yovava Carmi na stanowisko prezesa

“Yovav Carmi ukończył studia na Uniwersytecie w Tel Awiwie, gdzie uzyskał tytuł licencjata prawa oraz licencjata rachunkowości. Ma także dyplom MBA z Uniwersytetu w Tel Awiwie (1998 r.). Ponadto Yovav Carmi posiada uprawnienia biegłego rewidenta w Izraelu. Yovav Carmi rozpoczął karierę zawodową w 1994 r. jako audytor w Ernst & Young, gdzie pracował do 1996 r. W 1997 r. pracował w Israel Securities Authority (izraelski organ nadzoru nad rynkiem kapitałowym) jako śledczy. W latach 1998-2001 był kontrolerem finansowym w grupie kapitałowej Kardan N.V. Od 2001 r. Yovav Carmi był dyrektorem finansowym i członkiem zarządu licznych zagranicznych spółek zależnych spółki. Yovav Carmi był członkiem zarządu spółki w latach 2011-2015 r. Począwszy od 2015 r. pan Carmi pełni funkcję dyrektora operacyjnego GTC (Chief Operating Officer)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Jest właścicielem i zarządcą budynków komercyjnych oferujących powierzchnię biurową i handlową w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Czechach i na Węgrzech. Spółka jest notowana na GPW od 2004 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here