Naga Markets

YOLO: nowy Członek Zarządu wytyczy nowe kierunki rozwoju spółkiYOLO, spółka notowana na głównym rynku GPW zajmująca się dotąd sprzedażą pożyczek konsumenckich przedstawi nowe kierunki rozwoju. Ma również nowego członka Zarządu, Pawła Kicińskiego, który rozważa zmianę nazwy. W pierwszym kwartale 2022 spółka zaprezentuje nową strategię rozwoju.

YOLO przedstawi nowe kierunki rozwoju

Paweł Kiciński będzie odpowiedzialny za wytyczenie nowych kierunków rozwoju. Nowy Członek Zarządu już ma plan działań, który będzie chciał wkrótce przedstawić innym akcjonariuszom.Paweł Kiciński specjalizuje się w relacjach handlowych z Chinami i krajami Azji Płd- Wschodniej. Od ponad 10 lat rozwija kontakty z przedsiębiorcami m.in. z Szanghaju i w Hongkongu. Jest również doświadczonym inwestorem giełdowym i jednym z głównych akcjonariuszy Labocanna S.A., notowanej na NewConnect.

Yolo ma za sobą zakończony proces przeglądu opcji strategicznych. W październiku dzięki umowie sprzedaży portfela wszystkich wierzytelności pożyczkowych spółka jednocześnie zakończyła działalność w segmencie finansowych. Nowy członek Zarządu wskazuje, że właściwym kierunkiem rozwoju dla Yolo będzie elektromobilność.

Od dawna chciałem wykorzystać swoje kontakty w Azji w branży producentów rozwiązań technologicznych dla branży elektromobilności. Z drugiej strony widzę duży potencjał w zakresie rozwoju infrastruktury dla samochodów elektrycznych w Polsce. Mam jednocześnie plan jak rozwinąć ten biznes we współpracy z azjatyckim partnerami. Dlatego zdecydowałem się wejść do zarządu Yolo i przedstawię wkrótce szczegóły pozostałym akcjonariuszom. W mojej opinii potencjalna zmiana profilu działalności powinna wiązać się też ze zmianą nazwy spółki, co wkrótce również będzie przedmiotem dyskusji pomiędzy akcjonariuszami  – powiedział Paweł Kiciński, Członek Zarządu Yolo S.A.

Jednocześnie Paweł Kiciński zapowiada ogłoszenie strategii rozwoju firmy, która jest zaplanowana na pierwszy kwartał.

YOLO jest notowane na głównym rynku GPW od 2011 r. Od początku swojej działalności firma była związana z branżą finansową.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dom development gpw | akcje pgnig notowania | wp notowania | ropa notowania | bitcoin trader | neuca akcje prognozy | broker stp |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here