Naga Marketsnapis blockchain na tle plastrów mioduAnonimowy inwestor znany jako 0x_b1 twierdzi, że wartość projektu yAxis (YAX) może gwałtownie wzrosnąć, ponieważ kształtuje się na poziomie konkurencyjnych usług zdecentralizowanych finansów (DeFi) yearn.finance.

  • Ukrywający się pod pseudonimem 0x_b1 ekspert uważa, że projekt yAxis (YAX) może gwałtownie wzrosnąć.
  • Tłumaczył, że jego twórcy mocno w niego inwestują.

yAxis może okazać się czarnym koniem

Zdaniem eksperta, YAxis może mocno wzrosnąć do 4 lat. Twórcy projektu mocno w niego inwestują. Przygotowali nowy interfejs użytkownika i przekazali kolejne 5000 YAX na jego rozwój.

Te artykuły również Cię zainteresują
Czym jest yAxis?

yAxis to “agregator meta zysków, zaprojektowany, aby pomóc pasywnym inwestorom generować maksymalne zwroty z ekosystemu DeFi przy niewielkim wysiłku”.

Zdecentralizowana autonomiczna organizacja protokołu (DAO) jest odpowiedzialna za określenie najlepszych zysków, uwzględniając kilka czynników, w tym opłaty za wypłaty środków, nastroje rynkowe, a także ceny i opłaty za poślizg przy konwersji z jednego instrumentu bazowego na inny.

Natywny token zarządzania YAX ma nie mieć żadnej wartości. Jednak DAO protokołu może głosować za tym, aby posiadacze YAX mieli udział w zyskach użytkowników.

Według CoinMarketCap w chwili pisania tego tekstu kurs yAxis wynosił 29,69 USD, co stanowi wzrost o prawie 20 proc. w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dziś wielu analityków uważa, że rynek DeFi ma spory potencjał do wzrostów. Anonimowy analityk z rynku kryptowalut Altcoin Psycho przekazał niedawno swoim 82 000 obserwującym na Twitterze, że kupowanie dziś aktywów DeFi jest podobne do inwestowania w ether w 2016 roku, kiedy cena ETH wahała się od około 1 USD do 19 USD.

– Bańka na DeFi sprawi, że bańka ICO będzie wyglądać jak dziecinna zabawa, kiedy sprawy naprawdę się zaczną… – zauważył. – Wiele osób nawet nie wie, co oznacza DeFi, wejście na rynek DeFi w tej chwili jest jak kupienie ETH w 2016 roku – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: index dax | biomed lublin kurs akcji | kurs nasdaq | btc wykres | nasdaq index notowania | eur online |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here