Naga MarketsWczorajsza sesja na Wall Streat zdominowana była oczekiwaniem na protokół po posiedzeniu FOMC. Kolor zielony, w którym zakończyły się notowania dał bykom nadzieję na powrót lepszych nastrojów na dłużej.

Pierwszą spółką, na którą chciałbym zwrócić uwagę przed czwartkową sesją jest YAHOO!

YAHOO! - wykres H1
YAHOO! – wykres H1

Od 18 marca cena pozostaje w układzie bocznym. Wczorajszy silny wzrost doprowadził cenę do górnego ograniczenia wspomnianego kanału. To już trzecie zbliżenie się byków do oporu, którym jest luka cenowa z 29 stycznia. Jeśli udałoby się popytowi sforsować tę barierę otworzyłaby się dość duża przestrzeń do potencjalnych wzrostów.

Inny interesująco wyglądający wykres rysuje zachowanie się ceny PROCTER&GAMBEL.

P&G - wykres H1
P&G – wykres H1

W tym przypadku niedźwiedzie miały na wyciągnięcie ręki formację przypominającą głowę z ramionami. Brak determinacji sprzedających doprowadził jednak do obrony linii szyi. W efekcie takich rozstrzygnięć teraz popyt próbuje swych sił. Potencjalnie wyjście ponad maksima z początku tego tygodnia powinno aktywować większą aktywność wśród kupujących.

Interesujące możliwości powstały na wykresie AT&T.

AT&T - wykres H1
AT&T – wykres H1

Spółka wypłacała wczoraj dywidendę. Pozostawiła ona na wykresie sporą lukę cenową. Równocześnie kurs został sprowadzony do poziomów minimalnych z ostatniego miesiąca. Dalsze podążanie na południe może nieść dla kupujących spore ryzyko większych strat, z czego niewątpliwie chciałyby skorzystać niedźwiedzie. Natomiast kolejne już odbicie się od wskazanych stref wsparcia powinno zapoczątkować ruch w kierunku ostatnich maksimów.

Ciekawym zagraniem po wczorajszych wynikach za pierwszy kwartał może być też ALCOA. W przypadku otwarcia dużą luką bessy można pokusić się o grę na jej zamknięcie. Jeśli ogólny sentyment rynkowy będzie sprzyjający widzę tu sporą szansę na zakrycie wspomnianej luki.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here