Naga MarketsPrzed dzisiejszą sesją na amerykańskich parkietach technicznie rzuciły mi się w oczy trzy spółki. Każda z nich w mojej opinii ma spore szanse na ciekawe ruchy w najbliższym czasie.
Pierwszą z nich jest Yahoo!, czyli amerykański portal internetowy.

YAHOO! - wykres H1
YAHOO! – wykres H1

Na wykresie widzimy, że kurs w ostatnich dwóch dniach opuścił górą budowany od początku lutego lekko spadkowy kanał. Takie zachowanie preferuje dalsze umocnienie się kursu. Dalszy ruch na północ powstrzymywać może jednak strefa zaznaczona na żółto, czyli luka powstała 29 stycznia. Natomiast strefą wsparcia dla byków powinien być tu poziom wczorajszego minimum. Wybicie w którymkolwiek kierunku ze strefy ograniczonej lukami może zdynamizować dalsze zachowanie się kursu spółki.

Drugą spółką, na którą chciałbym dziś zwrócić uwagę jest Google. Jest to również przedsiębiorstwo branży internetowej, a ich głównym produktem jest wyszukiwarka Google.

GOOGLE - wykres H1
GOOGLE – wykres H1

Od 11 marca kurs porusza budując wzrostowy kanał. Cena aktualnie znajduje się w rejonie jego górnego ograniczenia. Dodatkową barierą, która powstrzymywałaby wzrosty może być luka cenowa powstała 10 marca. W przypadku wyjścia górą z obecnego kanału pokonanie luki nie powinno być już problemem. Natomiast pierwszą strefą wsparcia jest tu dolne ograniczenie kilkudniowego kanału wzrostowego.

Ostatnią spółką, która zwróciła moją uwagę przed dzisiejszą sesją jest Boeing, czyli amerykański koncern lotniczy, zbrojeniowy i kosmiczny.

BOEING - wykres H4
BOEING – wykres H4

W tym przypadku posłużę się wykresem H4, gdyż w mojej opinii on lepiej zobrazuje miejsce, w jakim znajduje się obecnie kurs.
Po fali wzrostów zapoczątkowanej w połowie grudnia ceny zatrzymały się blisko maksimów ruchu. Na wykresie doskonale widać budowaną od 20 lutego formację flagi, która ze względu na miejsce powstania zachęcać będzie z czasem do kontynuacji wzrostów. Aktualnie kurs znajduje się w rejonie górnego ograniczenia wspomnianej formacji, więc jest to potencjalnie moment, z którego byki mogą chcieć powalczyć o nowe, wyższe poziomy cenowe.


2015.03.20 - ACFX - baner

Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here