Naga MarketsKońcówka ubiegłego tygodnia przyniosła poprawę nastrojów na Wall Streat. Sesja zakończona powyżej poziomów odniesienia daje bykom nadzieję na trwalszą poprawę nastrojów.
Pierwszą spółką, która wydaje się mieć przed sobą ciekawsze perspektywy jest YAHOO! Walor wchodzący w skład NASDAQ znajduje się aktualnie w interesującym układzie technicznym.

YAHOO - wykres H1
YAHOO – wykres H1

Po półtoramiesięcznej konsolidacji w lekko spadkowym kanale nastąpiło wybicie w górę. Następnie zatrzymanie pod oporem i ruch powrotny w kierunku górnego ograniczenia wspomnianego kanału. Piątkowa sesja w przypadku tego waloru została otwarta luką hossy, a obecnie kurs po raz drugi znalazł się w rejonie oporu, czyli luki bessy z 29 stycznia. Jeśli miałby się spełnić byczy scenariusz piątkowa luka nie powinna już zostać utracona.

Drugim ciekawym walorem mojej opinii jest BOEING.

BOEING - wykres H1
BOEING – wykres H1

Spółka od szczytu 20 lutego zaczęła kształtować na wykresie układ w swojej wymowie przypominający pro wzrostową flagę. Niestety poprzez wyjście dołem z wspomnianego układu w ubiegłą środę sytuacja byków się skomplikowała. Aktualnie został wykonany ruch powrotny do dolnego ograniczenia wspomnianego kanału. Równocześnie trzeba powiedzieć, że obecne poziomy są już bardzo zbliżone do najszybszej linii trendu wzrostowego. Jeśli istotnie jest to tylko ruch powrotny znajdujemy się w doskonałym miejscu do zajęcia pozycji.

Ostatnią przygotowaną do ciekawych ruchów spółką jest dziś IBM.

IBM - wykres H1
IBM – wykres H1

Po kilku dobrych sesjach od 13 do 23 marca walor wszedł w korektę. Spadki zatrzymały się dokładnie na poziomie 50% poprzednich wzrostów. Dodatkowo poziom ten został już przetestowany dwukrotnie. W tym momencie kontynuacja ruchu w górę i przebicie poziomów maksymalnych z czwartku tworzyłoby podwójne dno. Zasięg takiej formacji można szacować w okolicach poziomu 163.30 USD.


Potencjalne tematy na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here