Naga MarketsC-RonaldoBroker walutowy oraz kontraktów różnic kursowych (CFD) – Xtrade – rozpoczął nową kampanię promocyjną, której twarzą został zawodnik Realu Madryt, Cristiano Ronaldo. Przedsiębiorstwo przygotowało dla wszystkich fanów piłki kopanej specjalny portal internetowy, gdzie znaleźć można szereg ciekawostek, historię kariery CR7 i śledzić jego wpisy w mediach społecznościowych.


Załóż konto i wygraj bilety na mecze

Akcja ma na celu zachęcić do otwierania rachunków handlowych i zdeponowania środków. Warunkiem udziału w zabawie jest otwarcie konta, wykonanie co najmniej dwóch transakcji. Po spełnieniu warunków trader bierze udział w losowaniu głównej nagrody – wycieczki do Madrytu dla dwóch osób i udziału w meczach Realu Madryt.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warto przypomnieć, że XTrade podpisał porozumienie sponsorskie z Ronaldo już w marcu tego roku, jeszcze przed Mistrzostwami Europy we Francji. O ile większość brokerów zostaje ambasadorami lub partnerami konkretnych drużyn piłkarskich, XTrade zdecydował się wspierać pojedyncze nazwisko, będące znaną marką w świecie piłkarskim. Taki krok pozwala jednak w rzeczywistości dotrzeć do zdecydowanie większej liczby klientów – CR7 posiada bowiem wielomilionową bazę fanów na całym świecie.

Exclusive_offer_for_Ronaldo’s_fans_-_XTrade_Poland_-_2016-05-19_09.13.03Jeden z dyrektorów XTrade, Kyley Picov, w następujący sposób kontentował rozpoczęcie najnowszej kampanii: „Jesteśmy zachwyceni możliwością ścisłej współpracy z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i obserwowaniem jego interakcji z milionami zagorzałych fanów.”

Cristiano Ronaldo dodał: „Nie ma prostej drogi, aby zostać najlepszym. Wiedzie ona jedynie przez upór, trening oraz jeszcze więcej treningu – aż do osiągnięcia perfekcji. Aby być najlepszym, potrzebujesz najlepszych rozwiązań. Właśnie dlatego wybrałem XTrade, jedną z najlepszych platform tradingowych.”

Decyzja o podpisaniu kontraktu z Ronaldo była z pewnością strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że Portugalia sięgnęła po tytuł Mistrza Europy, to dodatkowo Ronaldo był jedną z najjaśniejszych postaci podczas całych mistrzostw. W 133 występach dla swojej rodzimej drużyny strzelił już 133 gole przyczyniając się do zdobycia pierwszego w historii pucharu ME dla Portugalii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here