Naga MarketsPod główną siedzibą cypryjskiego brokera Xtrade w Limassol pojawiły się transparenty sugerujące, że zawłaszczył sobie 40 tysięcy euro środków klienckich. Manifestujący trader twierdzi, że ma dowody jawnej manipulacji brokera. Przedsiębiorstwo wezwało natomiast policję, proszą o usunięcie awanturującego się mężczyzny.


47 materiałów wideo i zdjęcia jako dowód?

O strajku rzekomo oszukanego klienta Xtrade poinformował jako pierwszy serwis financefeeds.com. Tam też znalazło się zdjęcie prezentujące mężczyznę siedzącego obk trzech kartonowych plakatów i jednego materiałowego transparentu:

Źródło: FinanceFeeds.com
Źródło: FinanceFeeds.com

W kolejności od lewej transparenty głoszą:

  • Rozpoczęcie strajku głodowego, 4/10/2016, oszukany przez Xtrade
  • Xtrade manipulowało moją platformą i anulowało wszystkie zyski
  • X-Trade oszukało mnie na 40 tysięcy euro, mam dowody (47 materiałów wideo i zdjęć). Chęć odzyskać swoje pieniądze

O ile o protestach w związku z działaniami potencjalnie nieuczciwych brokerów słyszeliśmy już niejednokrotnie – oraz o wtargnięciach siłą do ich siedzib, to jeszcze nigdy żaden rzekomo oszukany inwestor nie zdecydował się na tak osobliwą formę strajku jaką jest głodówka.

Zobacz również: Xtrade rozpoczyna nową akcję marketingową z Cristiano Ronaldo

Jako, że mężczyzna rozlokował swój „obóz” tuż przed siedzibą Xtrade, przedstawiciele brokera zdecydowali się wezwać policję. Obecnie nie wiadomo jednak, czy funkcjonariusze usunęli tradera z miejsca, czy też pozwolili mu kontynuować strajk.

Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie, będziemy je prezentować na bieżąco.

W całej sprawie nadal wiadomo bardzo niewiele. Xtrade jak na razie nie komentował oficjalnie całego zajścia – ciężko więc stwierdzić czy trader został rzeczywiście oszukany, czy też poradził sobie z goryczą porażki po nieudanych inwestycjach i spekulacjach na rynku walutowym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here