Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemJuż za dwa dni czyli 20 lutego spółka XTPL zadebiutuje na GPW. XTPL dynamicznie się rozwija, po kilkunastu miesiącach na rynku NewConnect przechodzi na główny parkiet czyli GPW. Obecna kapitalizacja wybacz 300 mln złotych, a jeszcze niedawno, kiedy zadebiutowała na NewConnect, jej kapitalizacja wynosiła zaledwie 100 mln zł.


Spółka XTPL zajmuje się między innymi nanotechnologią. Dokładniej skupia się na precyzyjnym drukowaniu nanomateriałów. Główną przewagą XTPL nad konkurencją ma być ultra precyzyjny druk, który nie jest do osiągnięcia przez żadną inną metodę drukowania. Nanotechnologia ma szansę zmienić sposób działania pewnych branż. Trendy w elektronice wyraźnie się rozwija, a nanotechnologia ma go jeszcze bardziej przyspieszyć. W przyszłości drukowanie urządzeń elektronicznych będzie trwało tyle co drukowanie gazety. Być może na razie drukowanie w ekspresowym tempie wyświetlaczy czy mikroprocesorów wydaje się nierealne, ale obecna technologia daje mówi, że to tylko kwestia czasu. Spółka XTPL ma więc spore pole do popisu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sytuacja techniczna na wykresie

Cena wyraźnie rośnie po wybronieniu strefy wsparcia przy poziomie 175 zł za akcję. Aktualnie wsparcie zaznaczone czerwonym obszarem pozostaje kluczowe. Dopiero po wybiciu dołem, będzie można oczekiwać większej korekty spadkowej. Jednak jak na razie, bazowym scenariuszem są dalsze wzrosty. Cena właśnie zbliża się do szczytów z 28 stycznia, jednak wszystko wskazuje na to, że wzrosty zostaną utrzymane.

XTPWykres spolki XTPLConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here