Naga MarketsDział Analiz XTB zwyciężył w najnowszym prestiżowym rankingu prognoz głównych par walutowych Bloomberga. Prognozy zespołu pod kierownictwem dr Przemysława Kwietnia okazały się najbardziej trafne w ciągu ostatnich 12 miesięcy spośród blisko 50 instytucji finansowych z całego świata.

  • W rankingu agencji Bloomberg brana jest pod uwagę trafność prognoz publikowanych przez instytucje finansowe na całym świecie.
  • Dział Analiz XTB od lat znajduje się w czołówce rankingu, zwyciężając poprzednio w 2018 roku.

XTB pokonał analityków Barclays, JP Morgan, czy PKO BP

Rankingi przygotowane przez Bloomberg uważane są najbardziej prestiżowe w branży finansowej. W aktualizowanych kwartalnie zestawieniach klasyfikowane są prognozy największych światowych instytucji finansowych takich jak Barclays, BNP Paribas, JP Morgan, Westpac, ING i PKO BP. Najnowsza odsłona rankingu została przygotowana na koniec drugiego kwartału 2020 roku i obejmuje dokładność prognoz za okres ostatnich 12 miesięcy.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Ostatnie dwanaście miesięcy to czas wyjątkowej niestabilności na rynkach finansowych wywołanej wieloma czynnikami, z których największy wpływ miała pandemia COVID-19. Tym bardziej cieszy zwycięstwo naszego zespołu analityków kierowanego przez dr Przemysława Kwietnia. Wiedza i doświadczenie analityków XTB pozwoliły na osiągnięcie wyjątkowej sprawdzalności publikowanych przez nas prognoz, nawet w czasach dużej zmienności rynkowej. – powiedział Omar Arnaout, CEO XTB.

SPRAWDŹ OFERTĘ XTB

Dział Analiz XTB codziennie sporządza aktualne analizy i komentarze na temat bieżących wydarzeń zarówno na lokalnych, jak i globalnych rynkach finansowych. Analizy dotyczą zarówno walut, jak również indeksów giełdowych, surowców czy kryptowalut. Codzienne analizy i komentarze dostępne są pod adresem https://www.xtb.com/pl/analizy-rynkowe/wiadomosci-rynkoweConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here