Naga MarketsDom maklerski X-Trade Brokers pod koniec czerwca zaprosił inwestorów na cykl webinariów z legendą tradingu i byłym traderem Goldman Sachs – Lexem van Damem. Za nami już cztery spotkania, a piąte i jednocześnie finałowe odbędzie się już dzisiaj, w środę (26 lipca) o godzinie 19:00. 


Załóż bezpłatny rachunek rzeczywisty i weź udział

Osoby chcące wziąć udział w podsumowującym spotkaniu z Lexem Van Damem, które odbędzie się 26 lipca muszą założyć jedynie bezpłatny rachunek rzeczywisty – XTB nie wymaga deponowania środków inwestycyjnych. Dodatkowo w zakładce „baza wiedzy” na platformie xStation dostępne są na grania z dotychczasowych spotkań, które miały miejsce na przestrzeni ostatniego miesiąca.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARACH

Przed webinarami warto zapoznać się z autorską strategią handlową Lexa Van Dama – trading pięciu prostych kroków został dokładniej opisany na łamach Comparic.pl.

Kim jest Lex van Dam?

Urodzony w 1968 roku w Holandii, menedżer funduszy inwestycyjnych, trader indywidualny oraz trener wyspecjalizowany w rynku akcji, walut oraz instrumentów pochodnych. Jego profesjonalna kariera rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy pracował w jednym z trading desków Goldman Sachs.

W kolejnych latach związany był również z funduszem GLG, który w zeszłym dziesięcioleciu był największą tego typu instytucją w Europie. Obecnie już od 2007 roku jest menedżerem w londyńskim Hampstead Capital.

W 2009 roku był również jednym z ekspertów w trakcie programu Million Dolla Tradersemitowanego przez BBC – jego celem była transformacja ośmiu przeciętnych Brytyjczyków w profesjonalnych traderów, odtwarzając popularny eksperyment Richarda Dennisa zwany projektem żółwia.

Od 2010 roku prowadzi Lex van Dam Trading Academy nastawioną właśnie na edukację początkujących traderów oraz osób, które do tej pory nie miały kontaktu z rynkiem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here