Naga MarketsLex van Dam, ex-trader Goldman Sachs

Dom maklerski XTB zaprasza na wyjątkowy cykl webinariów z legendą tradingu i byłym traderem Goldman Sachs – Lexem van Damem. Spotkania online będą prowadzone na przestrzeni całego lipca, a seminarium inauguracyjne zaplanowano już na 28 czerwca.


25 lat doświadczenia pokazane w trakcie 5 lekcji

Podczas 5 tygodni  z Lexem van Damem będzie można poznać wskazówki i strategie byłego tradera Goldman Sachs z 25-letnim doświadczeniem, które będziecie mogli wykorzystać we własnych inwestycjach:

Te artykuły również Cię zainteresują
 • Cykl składa się z 5 wyjątkowych webinariów z Lexem van Damem
 • Pierwsze dwa webinaria są bezpłatne i dostępne po rejestracji na stronie
 • Aby uzyskać dostęp do trzech kolejnych, należy otworzyć rachunek rzeczywisty w XTB
 • Otwarcie rachunku rzeczywistego w XTB jest całkowicie bezpłatne i odbywa się w całości elektronicznie
 • Dowiedz się, jak zastosować metody Lexa we własnych strategiach inwestycyjnych

Webinary odbywały będą się w środy, zawsze o godzinie 19:00, pełny harmonogram dostępny jest poniżej:

 • Lekcja 1: 28 czerwca (dla wszystkich)
 • Lekcja 2:5 lipca (dla wszystkich)
 • Lekcja 3: 12 lipca (tylko dla klientów)
 • Lekcja 4:19 lipca (tylko dla klientów)
 • Lekcja 5: 26 lipca (tylko dla klientów)

Kim jest Lex van Dam?

Urodzony w 1968 roku w Holandii, menedżer funduszy inwestycyjnych, trader indywidualny oraz trener wyspecjalizowany w rynku akcji, walut oraz instrumentów pochodnych. Jego profesjonalna kariera rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy pracował w jednym z trading desków Goldman Sachs.

W kolejnych latach związany był również z funduszem GLG, który w zeszłym dziesięcioleciu był największą tego typu instytucją w Europie. Obecnie już od 2007 roku jest menedżerem w londyńskim Hampstead Capital.

W 2009 roku był również jednym z ekspertów w trakcie programu Million Dolla Traders emitowanego przez BBC – jego celem była transformacja ośmiu przeciętnych Brytyjczyków w profesjonalnych traderów, odtwarzając popularny eksperyment Richarda Dennisa zwany projektem żółwia.

Od 2010 roku prowadzi Lex van Dam Trading Academy nastawioną właśnie na edukację początkujących traderów oraz osób, które do tej pory nie miały kontaktu z rynkiem.

Wkrótce na łamach Comparic.pl pojawią się materiały edukacyjne przygotowane przez Lexa Van Dama. Śledź nas uważnie i zapisz się na bezpłatne webinaria z ex-traderem Goldman Sachs.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

 1. Wybiera sie ktos? Warto na to wpasc? xtb czesto robi ciekawe eventy, i w sumie te dwa pierwsze webinaria mnie troche kusza, bo klientem akurat nie jestem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here