Naga MarketsJuż jutro, w czwartek 1 lutego 2018r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58 odbędzie się kolejne spotkanie inwestorów XTB Trading Club.

Gościem specjalnym będzie wszechstronny inwestor Tomasz Bogocz, Senior Account Manager XTB, który omówi zagadnienie “Analiza techniczna w praktyce. Twoja pierwsza strategia inwestycyjna”.

Rejestracja na spotkanie odbywa się na stronie https://pl.xtb.com/tradingclub

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming https://pl.xtb.com/tradingclub

Zakres tematyczny warsztatu:

Budowa spójnej strategii inwestycyjnej w oparciu o analizę techniczną często bywa kłopotliwa. Dowiedz się jakie narzędzia warto wykorzystać, żeby stworzyć skuteczną strategię.

O Prelegencie:

Tomasz Bogocz – Wszechstronny inwestor łączący analizę fundamentalną z elementami analizy technicznej. Rynek obserwuje głównie w średnim i długim terminie (interwały dzienne i tygodniowe). Poza rynkiem kapitałowym i walutowym interesuje się również inwestycjami alternatywnymi m.in. kryptowaluty oraz metale szlachetne. Prelegent na licznych konferencjach branżowych. W XTB edukuje inwestorów w szerokim zakresie, począwszy od podstawowych zagadnień inwestycyjnych na platformie transakcyjnej, poprzez praktyczne aspekty tradingowe oraz zarządzanie ryzykiem, kończąc na wsparciu w budowaniu własnej strategii inwestycyjnej.

Dlaczego warto?

  • poznasz przedstawicieli różnych koncepcji i strategii z całej Polski
  • poszerzysz swoją wiedzę na temat rynku i inwestowania
  • będziesz na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku, dzięki analizom naszych analityków
  • możesz wymieniać się pomysłami i dzielić swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami warsztatów
  • jeśli masz ciekawą koncepcję, która przynosi Ci zyski i chcesz się nią podzielić, możesz poprowadzić swój warsztat

Kolejne spotkanie XTB Trading Club odbędzie się 8 lutego 2018 o godz. 16:00. Gościem specjalnym warsztatów będzie Mieczysław Siudek, Trader, twórca serwisu Geometria Rynku i oprogramowania SmartInwestor, który przedstawi “Jak wykorzystać wolumen w inwestycjach”. Zapisy na spotkanie na stronie https://pl.xtb.com/tradingclubtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here