Naga MarketsDo funkcjonalności wprowadzonych do platformy transakcyjnej xStation 5 w maju tego roku, XTB dołącza nowe udogodnienia dla traderów. Tym razem broker wzbogaci swoją autorską platformę o pięć nowości, które ułatwią dostęp do istotnych dla inwestorów informacji, dzięki czemu xStation 5 stanie się jeszcze bardziej intuicyjne.


 Otwarte pozycje

Pierwsza z funkcjonalności składa się z trzech nowych kolumn, które dodano w zakładce “Otwarte pozycje”. Są to “Wartość rynkowa” i “Wartość zakupu”, wyrażone w walucie konta, oraz “Zysk netto %” obliczany w następujący sposób:

Zysk netto % dla akcji i ETF = Zysk netto/Wartość zakupu
Zysk netto % dla CFD = Zysk netto/Margin

PRZETESTUJ NOWOŚCI W RAMACH PLATFORMY XSTATION 5

Wpłaty/wypłaty

XTB postanowiło umieścić wszystkie opcje wpłat i wypłat w jednym miejscu – będzie to przycisk “Wpłaty/wypłaty”, który zastąpi dotychczasowy przycisk “Wpłać depozyt”, znajdujący się w lewym dolnym rogu. Tym samym, zarządzanie kapitałem stanie się łatwiejsze, a użytkownik chcący wypłacić środki, nie będzie musiał w tym celu korzystać z Pokoju Inwestora.

Informacje o rynku w szczegółach egzekucji

Wśród nowych funkcjonalności znajdziemy także ukłon w stronę oferty akcyjnej brokera. W szczegółach egzekucji można teraz znaleźć kolumnę z informacją o giełdzie, na której została wykonana transakcja.

Nowe okno informacji o pozycji

Tytułowe okno to kolejne udogodnienie, które spodoba się inwestorom. Od teraz bowiem otrzymają szybki dostęp do szczegółów pozycji, zarówno tych otwartych, jak i historycznych. Po kliknięciu w ikonę z literą “i” w okręgu pojawi się okno z kluczowymi informacjami: krótkim opisem instrumentu, jego typem, wolumenem, zyskiem/stratą brutto, numerem zlecenia i pozycji, czasem otwarcia i zamknięcia, ceną otwarcia i zamknięcia, prowizją, swapem, platformą otwarcia i zamknięcia oraz margin.

Odświeżony moduł historia

Ostatnią, lecz nie mniej ważną funkcjonalnością jest rozszerzenie modułu “Historia” o nową zakładkę. Oprócz zamkniętych pozycji i ich szczegółów można będzie tam znaleźć także informacje o operacjach gotówkowych.

Darmową konto demonstracyjne na platformę xStation można założyć tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here