Naga MarketsXTB wprowadza nową, konkurencyjną ofertę akcyjną dostarczając klientom akcje i ETF-y z GPW i 15 największych giełd z całego świata, włączając NYSE, LSE czy Deutsche Boörse. Od dzisiaj klienci XTB mogą inwestować w spółki z Europy i USA, korzystając z bardzo atrakcyjnych prowizji:

  • Prowizja dla akcji na GPW 0,20%, min. 2,99 PLN
  • Prowizja dla akcji z USA 0,12% min. 4,99 USD
  • Prowizja dla akcji z Europy 0,12%, min. 4,99 EUR

“Celem naszej nowej oferty jest zdominowanie polskiego rynku akcji. Jednocześnie dążymy do tego, aby być kompletną firmą inwestycyjną, oferującą różnorodne produkty wszystkim inwestorom, niezależnie od ich podejścia do ryzyka” – komentuje Omar Arnaout, Prezes XTB.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oferta obejmuje również fundusze ETF, których zadaniem jest realizowanie pasywnych strategii inwestycyjnych. Dzięki nim koszty usług są znacznie niższe niż w przypadku klasycznych funduszy inwestycyjnych.

Warto wspomnieć, że każdy klient XTB zyskuje dostęp do szerokiej gamy instrumentów finansowych poprzez dostęp do wielokrotnie nagradzanej platformy inwestycyjnej xStation 5, którą wyróżnia:

  • Bezpłatny dostęp do notowań w czasie rzeczywistym poprzez platformę webową oraz aplikację mobilną
  • Możliwość składania zleceń poza godzinami handlu
  • Zaawansowane narzędzia analityczne
  • Skaner spółek i ETF-ów
  • Intuicyjna aplikacja mobilna
  • Możliwość wypłaty środków tuż po zamknięciu pozycji (T+0)

Dla nowych inwestorów XTB jako jeden z nielicznych brokerów oferuje darmowe 30-dniowe konto demonstracyjne z wirtualnymi środkami, dzięki którym można testować swoje strategie, nie ponosząc żadnego ryzyka.

[otw_shortcode_button href=”https://www.xtb.com/pl?utm_source=affiliate&utm_medium=display&utm_campaign=A_737741_zalozkonto” size=”medium” icon_position=”left” color_class=”otw-red” shape=”round” target=”_blank”]Sprawdź ofertę XTB[/otw_shortcode_button]

XTB działa od 2005 roku jako FinTech, jest jednym z największych międzynarodowych brokerów, notowanych na giełdzie. Zatrudnia ponad 400 osób w Polsce i na świecie, tworząc własną platformę inwestycyjną z oddziałami w krajach, takich jak Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Francja i nadzorowanych przez renomowanych regulatorów, w tym KNF i FCA.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here