Naga MarketsXTB w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jeszcze w tym półroczuX-Trade Brokers podtrzymuje zamiar uruchomienia działalności operacyjnej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pierwszym półroczu 2021 roku – poinformowała spółka w komunikacie, przy okazji publikacji szacunkowych wyników za I kwartał.

“Jesteśmy bardzo blisko uruchomienia działalności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Naszą intencją jest rozpoczęcie działalności operacyjnej na tym rynku jeszcze w pierwszym półroczu 2021 roku” – powiedział prezes XTB Omar Arnaout.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Trzeba jednak pamiętać, że gdy rozpoczyna się działalność w nowym kraju, to jest potrzebny okres 6-12 miesięczny, żeby zaistnieć na tym rynku. W Azji jesteśmy praktycznie nikim, więc zanim stworzymy jakiś brand w Azji, to na pewno trochę czasu minie” – dodał.

Przypomnijmy, że zysk netto grupy X-Trade Brokers w pierwszym kwartale 2021 r. wyniósł 89,1 mln zł wobec 176 mln zł zysku rok wcześniej. Przychody spadły do 186,7 mln zł z 306,7 mln zł przed rokiem. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 99,8 mln zł. W I kwartale 2020 roku wynosił 234,1 mln zł.

W układzie bocznym

Na wykresie cena od dłuższego czasu utrzymuje się w szerokim trendzie bocznym. Obecnie popyt powinien powalczyć o powrót w rejon 20 zł. W przypadku wybicia, kolejnym celem stanie się główny opór przy 22,50 zł.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here