Naga MarketsZespół analiz XTBTo już trzeci z rzędu ranking przygotowany przez agencję informacyjną Bloomberg, w którym XTB zajmuje czołowe miejsce w klasyfikacji najtrafniejszych prognoz kursów walut dla regionu EMEA.


XTB znalazło się na podium rankingu już trzykrotnie, wygrywając dwie poprzednie edycje, wyprzedzając takie globalne instytucje jak Erste Group, BNP Paribas, Morgan Stanley, JP Morgan Chase czy Banco Santander. Zestawienie przygotowane przez Bloomberg obejmuje miniony rok, a druga pozycja XTB w rankingu dowodzi o systematycznej skuteczności prognoz zespołu analitycznego.

Ranking powstaje w oparciu o prognozy kursów walut dla regionu EMEA obejmującego kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Zespół analityków XTB kierowany przez dr. Przemysława Kwietnia codziennie dostarcza rzetelne komentarze i analizy zarówno giełdowe, walutowe jak i najświeższe informacje ze świata surowców i kryptowalut.

Codzienne wiadomości z rynków jak i najnowsze informacje o tematyce inwestycyjnej przygotowane przez zespół analiz XTB dostępne są pod adresem: https://www.xtb.com/pl/analizy-rynkowe/wiadomosci-rynkowetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here