Naga Markets
XTB uruchamia promocję "Darmowa akcja na dobry początek"!
Ambasadorowie XTB, zawodnicy MMA Joanna Jędrzejczyk i Jiří Procházka

XTB, platforma oferująca możliwość inwestowania w ponad 5500 instrumentów finansowych na całym świecie, w tym akcje i ETF, przyspiesza globalny wzrost. Światowy fintech wprowadza promocję „Darmowa akcja na dobry początek”, której celem jest popularyzacja wiedzy na temat inwestowania w akcje.

XTB przyspiesza globalny wzrost i stawia na edukację

Każdy nowy klient indywidualny XTB, który od 9 stycznia, od godziny 8:00, otworzy konto w XTB, wpłaci swój pierwszy depozyt i spełni pozostałe warunki promocji, otrzyma darmową akcję o wartości do 30 USD.

Promocja będzie wsparta intensywną kampanią marketingową – filmami reklamowymi z udziałem światowych gwiazd sportu – mistrzów mieszanych sztuk walki Joanny Jędrzejczyk i JiříegoProcházki, którzy są ambasadorami XTB. Będą one emitowane w telewizji i radio oraz promowane w mediach społecznościowych.

– Rozwój technologii sprawia, że inwestowanie jest coraz bardziej dostępne i powszechne. Poprzez edukację i intensywną promocję zachęcamy klientów indywidualnych, którzy inwestują swoje pieniądze do korzystania z technologii, która w sposób łatwy i intuicyjny pozwala im zarządzać inwestycjami – powiedział prezes XTB Omar Arnaout.

Sprawdź ofertę XTB i odbierz darmową akcję na dobry początek 

W pierwszych trzech kwartałach 2022 roku XTB wypracowało 716 milionów złotych zysku netto,  ponad 4-krotnie więcej niż w takim samym okresie poprzedniego roku. Łączna liczba klientów przekroczyła 581.000, a liczba klientów aktywnych wyniosła 152.000.

Tak duży wzrost był możliwy dzięki intensywnemu rozwojowi funkcjonalności platformy xStation i liczby oferowanych instrumentów finansowych, w które mogą zainwestować klienci XTB, a także aktywnej kampanii marketingowej, wspartej przez ambasadorów XTB, światowej sławy gwiazdy sportu.

Redakcja poleca również:

Bossa


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCena ropy znów ponad 80 dol./bbl. Chiny otworzyły granice pomimo nasilenia pandemii
Następny artykułEKIPA Holding ma nowego prezesa. Został nim “Wujek Łuki”
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here