CMC Markets

XTB Trading Masterclass to cykl konferencji inwestycyjnych w największych miastach Polski – obecnie trwa 2 edycja. Pierwsza edycja XTB Trading Masterclass została uznana za Wydarzenie Roku 2016 przez kapitułę nagród branżowych FxCuffs. Relację z ubiegłorocznej edycji można obejrzeć poniżej:

Największy tegoroczny Masterclass zaprasza do Warszawy

Już w piątek 19 maja odbędzie się największy w tym roku Masterclass – całodniowa konferencja w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie, przy ul. 17 stycznia 24.

Podczas konferencji na scenie pojawi się 10 z najlepszych polskich praktyków rynków finansowych, m.in. Rafał Glinicki, Maciej Goliński, Zbigniew Wieczorek, Michał Kurach, Tomasz Rozmus czy Daniel Kostecki. Podczas konferencji, na 2 salach wykładowych zostaną poruszone takie kwestie, jak analiza zachowania ceny, psychologia inwestowania, mechanika rynku czy zarządzanie pozycją i ryzykiem.

BIORĘ UDZIAŁ

Zaproszeni eksperci zaprezentują różnorodne strategie inwestycyjne i podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami rynkowymi. To znakomita okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie inwestycji.

Dodatkowo, podczas konferencji w Warszawie, będzie miał miejsce Wielki Finał Live Tradingu, który będzie zwieńczeniem  dwutygodniowych zmagań uczestników konkursu inwestycyjnego na realnych rachunkach, odbywającego się w dniach 8-19 maja 2017 roku.  W piątek 10 najlepszych zawodników będzie inwestować na żywo, dzieląc się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.

Weź udział w konferencji

Uczestnictwo w konferencji jest całkowicie bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja – ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i pełen harmonogram konferencji można znaleźć pod linkiem. Rejestracja rusza o godz. 9:00

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Odkryjesz sekrety profesjonalnych traderów
  • Poznasz nowe strategie inwestycyjne
  • Nauczysz się, jak zarządzać ryzykiem i jak traktować trading jako biznes
  • Ulepszysz swój dotychczasowy warsztat
  • Obejrzysz finał konkursu inwestycyjnego Live Trading na żywo!

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here