Naga MarketsNie mogłeś uczestniczyć w konferencji XTB Trading Masterclass? A może chciałbyś ponownie obejrzeć wystąpienia prelegentów? Już 15 listopada możesz wziąć udział w retransmisji konferencji XTB Trading Masterclass, podczas której 11 wybitnych ekspertów zaprezentowało swoje indywidualne spojrzenia na rynek, przedstawiając krótko- i długoterminowe strategie inwestycyjne.

XTB Trading Masterclass – retransmisja już 15 listopada

XTB Trading Masterclass to konferencja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów, gdzie kładziemy nacisk na najwyższą jakość i unikalność przedstawianych treści. Dzięki temu każdy inwestor znajdzie wiedzę odpowiednią dla siebie. Na scenie Trading Masterclass wystąpili m.in. Trader 21, Rafał Glinicki, Grzegorz Moskwa, Albert Rokicki, Mieczysław Siudek, Piotr Grela, Maciej Goliński, Zbigniew Wieczorek i Maksymilian Bączkowski.

 Podsumowaniem konferencji była debata na temat globalnego kryzysu oraz zagrożeń

i okazji, jakie się z nim wiążą. Rozmowę podjęli: dr Przemysław Kwiecień, Trader 21, Albert “Longterm” Rokicki, Wojciech Białek oraz Tomasz Jaroszek.

CHCĘ WZIĄŁ UDZIAŁ W RETRANSMISJI

 

Jakie tematy były poruszone na konferencji XTB Trading Masterclass?

  • Jaką wybrać strategię inwestycyjną?
  • Czy nadchodzi globalny kryzys?
  • Czy warto kupować polskie akcje?
  • I wiele więcej.

Comparic24.tv i rozmowy z prelegentami konferencji

Podczas październikowego wydarzenia XTB, telewizja Comparic24.tv była obecna na miejscu i przeprowadzała wywiady z prelegentami. Ich pełna lista dostępna jest w tym miejscu, poniżej natomiast zapis nagrania z Tomaszem Jaroszkiem:

Tomasz Jaroszek był uczestnikiem debaty: „Kryzys, hossa co wydarzy się na światowych rynkach?” podczas konferencji XTB Trading MasterClass. Podczas rozmowy z Krzysztofem Kamińskim z Comparic24.tv zarejestrowanej w trakcie wydarzenia uczciwie przyznaje, że nie posiada kryształowej kuli i nie jest w stanie określić jak rynki zachowają się w przyszłości.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here