Naga MarketsW trakcie I edycji XTB Trading Masterclass w Warszawie, jednym z prelegentów był popularny w środowisku polskich inwestorów detalicznych Trader21. Poniżej prezentujemy zapis z jego wykładu – prawie dwie godziny solidnej, rynkowej wiedzy!


Warszawska odsłona Trading Masterclass odbyła się 18 listopada ubiegłego roku. Poniżej mogą znaleźć Państwo materiał podsumowujący cały event:

W co inwestować na przestrzeni kolejnych miesięcy?

Trader21, który od czasu FxCuffs 2016 stał się zdecydowanie bardziej medialną postacią, w trakcie swojego wykładu mówił o potencjalnych inwestycjach w rozpoczynającym się właśnie roku. Znany z silnie fundamentalnego podejścia, zaprezentował niezwykle interesujący sposób patrzenia na rynki oraz obecną sytuację finansową w ujęciu globalnym:

Z Traderem21 oraz Piotrem Grelą spotkać będzie można się w trakcie FxCuffs 2017. Już teraz odbierz bezpłatną wejściówkę!

Dodatkowo poniżej mogą znaleźć Państwo nagranie z XTB Trading Club, który odbył się 9 lutego w warszawskiej siedzibie X-Trade Brokers. Gościem specjalnym był Piotr Grela:

Jeżeli chcesz zapoznać się z wszystkimi występami prelegentów podczas XTB Trading Masterclass odbierz Pakiet Edukacyjny zawierający łącznie 30h nagrań (w tym Jack Schwager i Steve Ward).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here