Naga Markets


18 maja 2018 r. w Warszawie odbędzie się 3 edycja jednej z największych konferencji inwestycyjnych w Polsce – XTB Trading MasterClass. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Witold Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, główny doradca ekonomiczny w PwC i członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Konferencja jest okazją do zdobycia wiedzy, niezbędnej do efektywnego tradingu. Dla uczestników wydarzenia, XTB przygotowało prelekcje 11 profesjonalnych inwestorów.


Trading MasterClass to jedno z największych wydarzeń inwestycyjnych w Polsce. Z roku na rok konferencja XTB przyciąga coraz większe grono inwestorów, chcących zgłębić tajniki skutecznego tradingu i sposoby budowania długoterminowych portfeli inwestycyjnych. Tegoroczna edycja to już 3 spotkanie tego rodzaju. To znakomita okazja, aby poznać znanych traderów i dowiedzieć się jak zarabiają – mówi Jakub Paturalski, Dyrektor XTB Polska.

JEDYNE TAKIE WYDARZENIE INWESTYCYJNE W POLSCE

18 maja br. w Warszawie odbędzie się 3 edycja jednej z największych konferencji inwestycyjnych w Polsce – XTB Trading MasterClass. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w 10 prelekcjach dotyczących różnorodnych zagadnień inwestycyjnych. Konferencja zakończy się debatą na temat polskiej i światowej gospodarki z udziałem prof. Witolda Orłowskiego.

Podczas konferencji uczestnicy nie tylko poznają nowe strategie inwestycyjne, ale także dowiedzą się, na jakie instrumenty warto zwrócić uwagę w najbliższych latach oraz nauczą się zarządzania ryzykiem i odpowiedniego nastawienia do tradingu – mówi Jakub Paturalski.

Wśród prelegentów znajdują się Rafał Glinicki, założyciel VSA TRADER i polskiej edycji Projektu Żółwia, który opowie o akumulacji i dystrybucji aktywów oraz wyjaśni, kiedy na rynku jest tanio, a kiedy drogo. Trader 21, założyciel bloga Independent Trader, zastanowi się, w co inwestować po 9 latach hossy, a Michał Kurach, twórca metody „Timing Trader” wytłumaczy, jak zbudować spójną strategię inwestycyjną.

W tym roku, w nawiązaniu do nowej oferty XTB, większy nacisk zostanie położony na tematykę związaną z inwestowaniem w akcje. Dlatego Tomasz Jaroszek, były dziennikarz ekonomiczny, inwestor indywidualny, współautor książki o giełdzie „Ryzykować trzeba umieć”, autor bloga Doradca.tv, opowie o tym jak szukać ciekawych spółek zagranicznych do portfela inwestycyjnego. Albert Rokicki, twórca bloga inwestycyjnego Longterm.pl, podpowie, jakie akcje na rynku polskim mają perspektywy wzrostowe oraz jakimi kryteriami kierować się przy ich wyborze. Dr Przemysław Kwiecień, główny analityk XTB, powie na co zwrócić uwagę przed kupnem akcji i jakie narzędzia mogą ułatwić wybór.

Inwestorzy zainteresowani tematem kryptowalut również znajdą coś dla siebie. Łukasz Fijołek,współzałożyciel serwisu edukacyjno-analitycznego FOREX – FiboTeamSchool.pl, na podstawieprzeprowadzonych badań, przedstawi jakie formacje techniczne najczęściej sprawdzają się na popularnych kryptowalutach. Ponadto o swoich strategiach opowiedzą Zbigniew Wieczorek, teoretyk i analityk rynków finansowych, Piotr Głowacki, założyciel serwisu Infoinwestor.pl i Mieczysław Siudek, twórca oprogramowania dla inwestorów i traderów – SmartInwestor.

Rejestracja i agenda dostępne są pod linkiem:

BIORĘ UDZIAŁ W MASTERCLASS!

O gościu specjalnym

Witold Orłowski – specjalista w dziedzinie ekonometrii stosowanej i makroekonomii, a także problematyce transformacji gospodarczej oraz integracji europejskiej krajów Europy Środkowej i Wschodniej. W latach 90. pracownik Biura ds. Integracji Europejskiej, następnie Departamentu Europy Środkowej Banku Światowego. Były doradca ekonomiczny Prezydenta RP, w 2005 r. odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Od 2007 r. z tytułem profesora nauk ekonomicznych. W latach 2009-2010 członek Narodowej Rady Rozwoju oraz Rady Gospodarczej. Obecnie główny doradca ekonomiczny w PwC oraz rektor AFiBV. Ceniony autor książek i publikacji, a także komentarzy i felietonów prasowych.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here