Naga Markets


25 września X-Trade Brokers (XTB) rozpoczął trwający przez dwa tygodnie konkurs tradingowy na rachunkach demonstracyjnych, w których nagroda za pierwsze miejsce wynosi 10 tysięcy złotych. Uczestnicy zabawy nie ponoszą żadnego ryzyka, mogąc jednocześnie zdobyć atrakcyjne nagrody. Zwycięzcą zostanie osoba z najwyższą stopą zwrotu.


Zarejestruj się i dołącz do konkursowej rywalizacji

Aby wziąć udział w XTB Trading Cup wystarczy:

  • Wypełnić formularz rejestracyjny
  • Zalogować się do otrzymanego mailem konta demu na platformie xStation 5
  • Uzyskać najwyższą stopę zwrotu i zdobyć jedną z gwarantowanych nagród
  • Zapisy i udział są całkowicie darmowe

Oprócz nagrody za pierwsze miejsce w wysokości 10 tysięcy złotych, XTB wyróżni również zdobywców drugiego i trzeciego miejsca, którzy otrzymają kolejno 3 oraz 1 tysiąc złotych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że mowa tutaj o środkach pieniężnych, które zostaną wypłacane na konta bankowe laureatów, a nie jak w wielu przypadkach bywa o środkach zasilających rachunek tradingowy.

ZAPISZ MNIE

Konkurs, który rozpoczął się 25 września trwa do 6 października (do godziny 22:00). Więcej informacji na temat XTB Trading Cup oraz ranking uczestników śledzić można na dedykowanej stronie konkursu.

„Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że w trakcie trwania Konkursu nie jest dozwolone zawarcie więcej niż 50 (słownie: pięćdziesiąt) transakcji, gdzie czas trwania jednej transakcji od momentu jej otwarcia do momentu jej zamknięcia jest krótszy niż 2 minuty, a takie działania stanowią podstawę do wykluczenia z Konkursu”czytamy w regulaminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here