Naga MarketsNajbliższe spotkanie w ramach XTB Trading Club 11.10.2018 o godz. 17:00 poprowadzi Piotr Szulc. W spotkaniu będzie można uczestniczyć zarówno online, jak i osobiście w siedzibie XTB. Poziom szkolenia będzie dostosowany dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Temat szkolenia:

Jak wycenić akcje? – Analiza wskaźnikowa spółek

Ze szkolenia dowiesz się:

  • w jaki sposób analizuje się spółki pod względem fundamentalnym,
  • jakie są podstawowe metody wyceny akcji
  • jak można dokonywać wstępnej selekcji akcji do portfela na podstawie wskaźników finansowych.

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming:

BIORĘ UDZIAŁ

O prelegencie

Piotr Szulc jest Maklerem Papierów Wartościowych w Domu Maklerskim XTB posiadającym tytuł CFA.  Zajmuje się rynkami od 2008 roku. W inwestycjach buduje portfel oparty o różne klasy aktywów takie jak: akcje, instrumenty dłużne, waluty oraz surowce.

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to czwartkowe warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here