Naga MarketsXTB Trading Club to otwarta społeczność dla klientów XTB, gdzie inwestorzy dzielą się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami, podnosząc przy tym kwalifikacje. Po styczniowych spotkaniach, w których uczestniczył między innymi Marcin Wenus, przyszedł czas na przedstawienie kolejnych prowadzących.


W każdy czwartek między 16:00 a 20:00 XTB zaprasza do swojej siedziby na ul. Ogrodowej 58 w Warszawie na spotkanie z doświadczonymi analitykami rynku i traderami, którzy chętnie podzielą się wiedzą na temat inwestycji.

Spotkania mają formę warsztatów i dyskusji na temat zarządzania kapitałem i strategii inwestycyjnych. W najbliższym czasie gośćmi specjalnymi Trading Club będą:

W najbliższym czasie gośćmi specjalnymi XTB Trading Club będą:

  • 2 lutego – Milan Reder, trader ze SmartTrader University
  • 9 lutego – Piotr Grela, trader z Tradercom Investments
  • 16 lutego – Tomasz Jaroszek, przedsiębiorca i inwestor, autor bloga Doradca.tv
  • 23 lutego – Zbigniew Wieczorek, inwestor i praktyk rynków finansowych
  • 2 marca – Daniel Kostecki, analityk i trader, autor bloga Magic Trader

BIORĘ UDZIAŁ

Spotkania są otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych i zainteresowanych inwestowaniem. Z większością prelegentów będzie można spotkać się również podczas marcowego FxCuffs 2017.

Spotkania są otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych i zainteresowanych inwestowaniem. Zapisy przyjmowane są poprzez stronę internetową XTB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here