Naga MarketsCykl cotygodniowych spotkań inwestorskich organizowanych przez X-Trade Brokers DM S.A. zatytułowany Trading Club, powraca po wakacyjnej przerwie. Najbliższe odbędzie się w czwartek 14 września 2017r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58.

Gościem specjalnym będzie Lech Wilczyński, którego wykład zatytułowany jest: “Wady i zalety różnych sposobów inwestowania w kryptowaluty”. Część analityczną poprowadzi Michał Stajniak, Analityk XTB.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rejestracja na spotkanie odbywa się na stronie Trading Club:

BIORĘ UDZIAŁ

O Prelegentach:

Lech Wilczyński – Współzałożyciel InPay S.A. pierwszego procesora płatności Bitcoin w Polsce, członek zespołu roboczego przy Min.Cyfr. w obszarze strumienia Bitcoin / Blockchain, Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Promotor wykorzystania technologii cyfrowych walut.

Michał Stajniak – Analityk rynków surowcowych. W swoich analizach posługuje się przede wszystkim czynnikami fundamentalnymi, rynkowymi, wspomagając się analizą fundamentalną. Reprezentuje XTB w mediach, zarówno w telewizji, radio oraz w prasie. Absolwent kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Prywatnie trenuje takie dyscypliny jak bieganie, triathlon oraz swimrun.

Dlaczego warto?

  • poznanie poglądu na sytuację rynkową ekspertów rynków finansowych
  • wymiana doświadczeń z innymi traderami
  • analiza rynków na żywo
  • przedstawienie podejścia zarówno od strony technicznej jak i fundamentalnej
  • spotkania w kameralnym gronie
  • elitarna społeczność traderów

Cykliczne spotkanie XTB odbywają się przy ulicy Ogrodowej 58 – w każdy czwarteK od 16:00 do 20:00. Więcej szczegółów pod linkiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here