Naga MarketsGościem na najbliższym spotkaniu XTB Trading Club będzie Piotr Jaromin, szkolenie odbędzie się 20.09.2018 o godz. 17:00 Temat szkolenia to „Jak inwestować na rynkach akcji z perspektywy inwestora indywidualnego?”.

W szkoleniu można uczestniczyć zarówno online, jak i osobiście w siedzibie firmy. Zdecyduj, w jakim charakterze chcesz wziąć udział i zapisz się, wypełniając odpowiedni formularz. Poziom poszczególnych szkoleń będzie dostosowany dla początkujących oraz zaawansowanych inwestorów.

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming:

BIORĘ UDZIAŁ

Podczas spotkania:

  • poznasz techniczne i fundamentalne aspekty inwestowania na rynku akcji
  • dowiesz się na czym polega selekcja spółek do portfela inwestycyjnego
  • dowiesz się jak wybrać odpowiedni moment otwarcia i zamknięcia pozycji

Kim jest prelegent:

Analityk Rynków Finansowych XTB. Aktywny uczestnik rynków akcji. W swoich analizach posługuje się zarówno analizą fundamentalną jak i techniczną. W handlu na własny rachunek zwolennik inwestowania krótkoterminowego, które poparte jest analizą techniczną i rynkowym sentymentem. Doświadczenie zdobywał zarówno poprzez inwestycje na własny rachunek, trading w firmach proptradingowych jak i pracując w działach analiz domów maklerskich.

Czym jest Trading Club?

XTB Trading Club to czwartkowe warsztaty dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na rynkach finansowych. Do siedziby XTB zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem; prowadzone szkolenia są skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Harmonogram szkoleń:

  • 09.2018 Piotr Jaromin “Jak inwestować na rynkach akcji”
  • 09.2018 Paweł Salamucha “Brakujący element analizy technicznej, który odmieni Twój sposób inwestowania”


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here